Gå til hovedindhold

Solar Plus HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid

Solar PlusAfløbEAN: 4052836596208
Pris fra 17 krtil 26 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 13,5 kr 1. apr.

Sammenlign priser på HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 17 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grenrr, 50 mm x 45, hvid, HT/PP
17 kr
Til butik
Grenrr, 50 mm x 45, hvid, HT/PP billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Aflbsrr & fittings Hvide rr til aflb Hvide grenrr
EAN: 4052836596208
Varenr.: 186380350
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Htp Gren 45 Gr 50/50 M/2Mf Hvid
18 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Htp gren 45 gr 50/50 m/2mf hvid
18,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid
26 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK17 kr17 krKøb
2Billigelogvvs.dk18 kr18 krKøb
3MaintainIt18,75 kr18,75 krKøb
4CS MEGASTORE DK26 kr65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid

PriceData har fulgt prisen på HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 13,5 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 22,59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16 kr.

Den nuværende pris på 17 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for HTP grenrør 45 grader 50-50 mm med 2 muffer hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202617 kr1 kr (6%)
26. maj 202618 kr1 kr (6%)
23. maj 202617 kr1 kr (6%)
22. maj 202618 kr1 kr (6%)
18. maj 202617 kr
11. maj 202616,8 kr
8. maj 202617 kr2,22 kr (12%)
7. maj 202619,22 kr2,42 kr (14%)
3. maj 202616,8 kr1,8 kr (12%)
30. apr. 202615 kr4,22 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret