Gå til hovedindhold

Ostendorf Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid

OstendorfAfløbEAN: 4052836596000
Pris fra 13,1 krtil 23 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 9,9 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,6 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13.1 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grenrr, 32 mm x 45, hvid, HT/PP
13,1 kr
Til butik
Grenrr, 32 mm x 45, hvid, HT/PP billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ostendorf
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Aflbsrr & fittings Hvide rr til aflb Hvide grenrr
EAN: 4052836596000
Varenr.: 186380332
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Htp Gren 45 Gr 32/32 M/2Mf Hvid
14,28 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Htp gren 45 gr 32/32 m/2mf hvid
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HTP grenrør 45 grader 32-32 mm med 2 muffer hvid
23 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK13,1 kr13,1 krKøb
2Billigelogvvs.dk14,28 kr14,28 krKøb
3MaintainIt15 kr15 krKøb
4CS MEGASTORE DK23 kr62 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 10,6 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 20,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 13,1 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Htp Grenrr 45 Grader, 32/32 mm med 2 Muffer, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202613,1 kr1,18 kr (8%)
26. maj 202614,28 kr1,18 kr (9%)
23. maj 202613,1 kr1,18 kr (8%)
22. maj 202614,28 kr1,18 kr (9%)
15. maj 202613,1 kr
9. maj 202614 kr
3. maj 202613,07 kr1,37 kr (12%)
30. apr. 202611,7 kr1,37 kr (10%)
29. apr. 202613,07 kr1,37 kr (12%)
25. apr. 202611,7 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret