Gå til hovedindhold

Solar Plus HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid

Solar PlusAfløbEAN: 4052836596109
Pris fra 13 krtil 17,27 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4,27 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 10,6 kr 4. mar.

Sammenlign priser på HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 13 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Grenrr, 40 mm x 45, hvid, HT/PP
13 kr
Til butik
Grenrr, 40 mm x 45, hvid, HT/PP billede

Produktspecifikationer

Mærke: vrige
Kategori: WATTOO.DK VVS Aflb & kloak Aflbsrr & fittings Hvide rr til aflb Hvide grenrr
EAN: 4052836596109
Varenr.: 186380340
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Htp Gren 45 Gr 40/40 M/2Mf Hvid
14,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Htp gren 45 gr 40/40 m/2mf hvid
15 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid
17,27 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK13 kr13 krKøb
2Billigelogvvs.dk14,08 kr14,08 krKøb
3MaintainIt15 kr15 krKøb
4CS MEGASTORE DK17,27 kr56,27 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid

PriceData har fulgt prisen på HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid i 170 dage. Laveste pris i perioden er 10,6 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 20,08 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 13 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for HTP grenrør 45 grader 40-40 mm med 2 muffer hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202613 kr1,08 kr (8%)
26. maj 202614,08 kr1,08 kr (8%)
23. maj 202613 kr1,08 kr (8%)
22. maj 202614,08 kr1,08 kr (8%)
8. maj 202613 kr2 kr (13%)
7. maj 202615 kr2,1 kr (16%)
3. maj 202612,9 kr1,4 kr (12%)
30. apr. 202611,5 kr6,15 kr (35%)
29. apr. 202617,65 kr6,15 kr (53%)
25. apr. 202611,5 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret