Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år

Pris fra 203.671 krtil 272.004 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 68.333 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203.670 kr 6. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 203671 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba ClearPass New Licensing Access - Elektronisk
203.671 kr
Til butik
HP E Aruba ClearPass New Licensing Access - Elektronisk billede

Produktinformation

Licensabonnemet (1 år), 2500 samtidige slutpunkter, ESD

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Antivirus sikkerhed
Artikel nr.: JZ412AAE
EAN: 0190017250397
Varenr.: 3180436
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år
272.004 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK203.671 kr203.671 krKøb
2CompuMail DK272.004 kr272.004 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år i 179 dage. Laveste pris i perioden er 193.974 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 616.904 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251.731 kr.

Den nuværende pris på 203.671 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 72 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 72 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 2500 samtidige slutpunkter 1 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026203.671 kr68.333 kr (25%)
28. maj 2026272.004 kr68.333 kr (34%)
21. maj 2026203.671 kr67.019 kr (25%)
19. maj 2026270.690 kr67.019 kr (33%)
18. maj 2026203.671 kr67.019 kr (25%)
17. maj 2026270.690 kr67.019 kr (33%)
13. maj 2026203.671 kr69.403 kr (25%)
10. maj 2026273.074 kr158 kr (0%)
9. maj 2026273.232 kr69.561 kr (34%)
7. maj 2026203.671 kr67.708 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret