Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter

Pris fra 181.336 krtil 185.630 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 4.294 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 172.158 kr 16. mar.

Sammenlign priser på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181336 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter
181.336 kr
Til butik
HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter billede

Produktinformation

HPE Aruba ClearPass New Licensing Access - Licens - 1000 samtidige slutpunkter - ESD

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JZ402AAE
EAN: 0190017250298
Varenr.: 993074585
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba ClearPass New Licensing Access - Elektronisk
185.630 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK181.336 kr181.336 krKøb
2Proshop DK185.630 kr185.630 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter i 179 dage. Laveste pris i perioden er 171.664 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 185.630 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 176.782 kr.

Den nuværende pris på 181.336 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 39 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 1000 samtidige slutpunkter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026181.336 kr4.294 kr (2%)
24. maj 2026185.630 kr4.099 kr (2%)
23. maj 2026181.531 kr1.074 kr (1%)
22. maj 2026180.457 kr3 kr (0%)
15. maj 2026180.460 kr27 kr (0%)
13. maj 2026180.487 kr1.563 kr (1%)
10. maj 2026182.050 kr105 kr (0%)
9. maj 2026182.155 kr69 kr (0%)
8. maj 2026182.086 kr1.183 kr (1%)
7. maj 2026180.903 kr17 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret