Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter

Pris fra 30.724 krtil 30.785 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30.679 kr 15. maj

Sammenlign priser på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 30724 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter
30.724 kr
Til butik
HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter billede

Produktinformation

HPE Aruba ClearPass New Licensing Access - Licens - 100 samtidige slutpunkter - ESD

Produktspecifikationer

Artikel nr.: JZ400AAE
EAN: 0190017250274
Varenr.: 993074583
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba ClearPass New Licensing Access - Elektronisk
30.785 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK30.724 kr30.724 krKøb
2Proshop DK30.785 kr30.785 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter i 183 dage. Laveste pris i perioden er 21.339 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 30.724 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 25.890 kr.

Den nuværende pris på 30.724 kr er 19% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202630.724 kr45 kr (0%)
15. maj 202630.679 kr5 kr (0%)
13. maj 202630.684 kr40 kr (0%)
19. mar. 202630.724 kr1.463 kr (5%)
18. feb. 202629.261 kr189 kr (1%)
2. feb. 202629.072 kr7.732 kr (36%)
21. dec. 202521.340 kr1 kr (0%)
20. dec. 202521.339 kr1 kr (0%)
7. dec. 202521.340 kr250 kr (1%)
6. dec. 202521.590 kr979 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret