Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år

Pris fra 53.829 krtil 53.945 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 116 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 43.149 kr 20. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 53829 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP E Aruba ClearPass New Licensing Access - Elektronisk
53.829 kr
Til butik
HP E Aruba ClearPass New Licensing Access - Elektronisk billede

Produktinformation

Licensabonnemet (3 år), 100 samtidige slutpunkter, ESD

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Antivirus sikkerhed
Artikel nr.: JZ418AAE
EAN: 0190017250458
Varenr.: 2701932
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år
53.945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK53.829 kr53.829 krKøb
2CompuMail DK53.945 kr53.945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år i 151 dage. Laveste pris i perioden er 36.743 kr (registreret d. 7. januar 2026), højeste er 54.004 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45.652 kr.

Den nuværende pris på 53.829 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 72 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for HPE Aruba ClearPass New Licensing Access Sikkerhedsprogrammer 100 samtidige slutpunkter 3 år de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202653.829 kr10.618 kr (25%)
28. maj 202643.211 kr10.734 kr (20%)
24. maj 202653.945 kr59 kr (0%)
23. maj 202654.004 kr320 kr (1%)
22. maj 202653.684 kr1 kr (0%)
20. maj 202653.685 kr10.536 kr (24%)
20. apr. 202643.149 kr62 kr (0%)
19. apr. 202643.211 kr3.856 kr (8%)
8. apr. 202647.067 kr62 kr (0%)
7. apr. 202647.129 kr62 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret