Gå til hovedindhold

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251430824
Pris fra 11.230 krtil 12.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.269 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.933 kr 17. apr.

Sammenlign priser på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11230 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB
11.230 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (1920x1200 (WUXGA)), Wifi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 1 års offsite Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Essential Offsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD2R4ET#UUW
EAN: 0199251430824
Varenr.: 3373850
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
11.508 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
11.710 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD2R4ET#UUW
EAN: 0199251430824
Varenr.: 1003318540
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Probook 4 G1i 14 Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 14 tommer
12.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK11.230 kr11.230 krKøb
2CS MEGASTORE DK11.508 kr11.508 krKøb
3CompuMail DK11.710 kr11.710 krKøb
4Dustin DK12.499 kr12.585,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 176 dage. Laveste pris i perioden er 7.899 kr (registreret d. 30. december 2025), højeste er 11.374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.505 kr.

Den nuværende pris på 11.230 kr er 18% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202611.230 kr54 kr (0%)
29. maj 202611.284 kr90 kr (1%)
23. maj 202611.374 kr2.441 kr (27%)
17. apr. 20268.933 kr555 kr (6%)
31. mar. 20269.488 kr1.166 kr (11%)
30. mar. 202610.654 kr94 kr (1%)
27. mar. 202610.748 kr1.260 kr (13%)
5. feb. 20269.488 kr268 kr (3%)
3. feb. 20269.220 kr90 kr (1%)
31. jan. 20269.310 kr182 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret