Gå til hovedindhold

HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser

Pris fra 1.210 krtil 1.773 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 563 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.147 kr 12. mar.

Sammenlign priser på HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1210 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP LaserJet MFP M234sdw Laser
1.210 kr
Til butik
HP LaserJet MFP M234sdw Laser billede

Produktinformation

HP LaserJet MFP M234sdw - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 29 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 6GX01F
EAN: 0194850889585
Varenr.: 998996210
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter HP LaserJet MFP M234sdw - sort/hvid med Wi‑Fi, dobbeltsidet og ADF
-4%1.339 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laserprinter HP LaserJet MFP M234sdw - sort/hvid med Wi‑Fi, dobbeltsidet og ADF billede

Produktinformation

Effektiv sort/hvid laserprinter til hjem og lille kontorHP LaserJet MFP M234sdw er en kompakt alt‑i‑én laserprinter til dig, der vil printe, kopiere og scanne hurtigt og stabilt. Med automatisk tosidet print, 40-arks ADF og dualband Wi‑Fi får du smidige arbejdsgange i en travl hverdag. En startpatron til ca. 700 sider medfølger, så du kommer hurtigt i gang.Fordele ved HP LaserJet til små kontorerPrinteren leverer op til 29 sider/min i sort/hvid og første side på ca. 7 sekunder. Du kan scanne til e-mail, PDF, billede eller USB og arbejde trådløst via Wi‑Fi eller kablet via Ethernet. Det klare LCD-display og de fysiske knapper gør betjeningen enkel, mens det kompakte design passer ind på små skriveborde.Printteknologi: Laser, monoUdskrivningshastighed: 29 sider/min (A4)Automatisk tosidet print: Ja, op til 18 sider/minOpløsning print: 600 × 600 DPIKopi: Op til 29 kopier/min, maks. 99 kopierScanner: Flatbed & ADF, farve, optisk 600 × 600 DPI (maks. 600 × 1.200 DPI)ADF-kapacitet: 40 arkPapirhåndtering: 1 bakke, input 150 ark, output 100 arkUnderstøttede formater: A4, B4, B5; maks. printstørrelse 100 × 150 mmTilslutning: Dualband Wi‑Fi (802.11b/g/n), Ethernet 10/100, USB, BluetoothDirekte print: JaHukommelse: 64 MBSkærm: 1,6" LCD, knapbetjeningForbrug (drift/standby/sleep): 453 W / 3,3 W / 0,6 WStrøm: 220–240 V, 50/60 HzMål (B × D × H): 41,8 × 30,8 × 29,4 cmVægt: 9,5 kgMånedlig arbejdscyklus: op til 20.000 siderMedfølger: AC-kabel, sort startpatron ca. 700 sider...

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Laser
Vægt: 15.47g
EAN: 0194850889585
Varenr.: 1887678
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter HP LaserJet MFP M234sdw - sort/hvid med Wi‑Fi, dobbeltsidet og ADF
-4%1.359 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Laserprinter HP LaserJet MFP M234sdw - sort/hvid med Wi‑Fi, dobbeltsidet og ADF billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Laser
Vægt: 15.47g
EAN: 0194850889585
Varenr.: 1887678
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser
1.399 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP LaserJet MFP M234sdw Laser
1.419 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Laserjet M234sdw A4 Mfp
1.449 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP LASERJET MFP M234SDW
-38%1.773 kr
Før 2.859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.210 kr1.210 krKøb
2Boligcenter DK1.339 kr1.339 krKøb
3Vivas DK1.359 kr1.548 krKøb
4Proshop DK1.399 kr1.399 krKøb
5Ultrashop1.419 kr1.419 krKøb
6Dustin DK1.449 kr1.535,25 krKøb
7Teknikproffset DK1.773 kr1.852 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser

PriceData har fulgt prisen på HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser i 186 dage. Laveste pris i perioden er 1.147 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.218 kr.

Den nuværende pris på 1.210 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for HP LaserJet MFP M234sdw - Mono Laser - 29 ppm - LAN & Wi‑Fi Multifunktion - Monokrom - Laser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20261.210 kr129 kr (10%)
27. maj 20261.339 kr129 kr (11%)
15. maj 20261.210 kr37 kr (3%)
14. maj 20261.173 kr37 kr (3%)
12. maj 20261.210 kr10 kr (1%)
11. maj 20261.200 kr10 kr (1%)
25. apr. 20261.210 kr15 kr (1%)
24. apr. 20261.195 kr15 kr (1%)
22. apr. 20261.210 kr189 kr (14%)
21. apr. 20261.399 kr208 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret