Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt

Pris fra 1.431 krtil 1.711 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.418 kr 5. mar.

Sammenlign priser på HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1431 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP LaserJet MFP M234sdn Laser
1.431 kr
Til butik
HP LaserJet MFP M234sdn Laser billede

Produktinformation

HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9YG02F#B19
EAN: 0195122648954
Varenr.: 1000645701
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt
1.598 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP LaserJet MFP M234sdn - monokrom laser-multifunktionsprinter med duplex og LAN
-16%1.599 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HP LaserJet MFP M234sdn - monokrom laser-multifunktionsprinter med duplex og LAN billede

Produktinformation

HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basaltGenereltAirPrint-aktiveret: JaAnbefalet månedlig volumen: 200 - 2000 siderEnhedstype: MultifunktionsprinterFås i farverne: Lys basaltForbindelse tilgængelig: JaInterface: USB 2.0, LANKontormaskineegenskaber: Scan til e-mailscan til PCHP Auto-On/Auto-Off Technologyudskriv fra mobile enhederscan til PDFLokalisering: Tysk / TysklandMånedlig driftscyklus (maks.): 20000 siderUdskrivningsteknologi: Laser - monokromHukommelseMaks hukommelse understøttet: 64 MBStandardhukommelse: 64 MBKopieringAutomatisk duplikering: JaKopiegenskaber: ID Card CopyMaksimal dokumentformindskelse: 25%Maksimal dokumentforøgelse: 400%Maksimal kopieringshastighed: Op til 30 spmMaksimal kopieringsopløsning: Op til 600 x 600 dpiMaksimum kopier: 99UdskrivningAutomatisk Duplikering: JaMaksimal udskrivningshastighed: Op til 29 spmMaksimal udskrivningsopløsning: Op til 600 x 600 dpiPrinterdrivere / Emuleringer: PCLmsURFPW...

Produktspecifikationer

Kategori: Printere
Vægt: 12.24g
EAN: 0195122648954
Varenr.: 2127049
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP LaserJet MFP M234sdn - monokrom laser-multifunktionsprinter med duplex og LAN
-16%1.619 kr
Før 1.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet MFP M234sdn Multifunktion - Monokrom - Laser
1.711 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.431 kr1.431 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.598 kr1.598 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Vivas DK1.619 kr1.669 krKøb
5Proshop DK1.711 kr1.711 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt

PriceData har fulgt prisen på HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.018 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.391 kr.

Den nuværende pris på 1.431 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for HP LaserJet MFP M234sdn - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Legal (216 x 356 mm) (original) - Legal (medie) - op til 30 spm (kopiering) - op til 29 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, LAN - lys basalt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 20261.431 kr69 kr (5%)
21. apr. 20261.500 kr6 kr (0%)
19. apr. 20261.494 kr6 kr (0%)
18. apr. 20261.500 kr6 kr (0%)
15. apr. 20261.494 kr64 kr (4%)
14. mar. 20261.430 kr2 kr (0%)
8. mar. 20261.432 kr9 kr (1%)
7. mar. 20261.423 kr5 kr (0%)
5. mar. 20261.418 kr68 kr (5%)
1. mar. 20261.350 kr65 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret