Gå til hovedindhold

HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth

Pris fra 1.019 krtil 1.299 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 280 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP LaserJet MFP M140w Laser
1.019 kr
Til butik
HP LaserJet MFP M140w Laser billede

Produktinformation

HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 7MD72F#B19
EAN: 0194850677267
Varenr.: 1000117280
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth
1.062 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP LaserJet MFP M140w Mono Laser All in One Multifunktion - Monokrom - Laser
1.074 kr
Til butik
HP LaserJet MFP M140w Mono Laser All in One Multifunktion - Monokrom - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionsprinter, der tilbyder sort/hvid laserudskrift, scanning og kopiering med op til 20 spm samt Wi‑Fi, Bluetooth LE og en 150-arks indførsel. Denne kompakte enhed, HP LaserJet MFP M140w, leverer professionel sort/hvid laserudskrift, hurtig opsætning via HP Smart-appen og indeholder dynamiske sikkerhedsfunktioner til håndtering af patroner. Udskrivningshastighed: op til 20 spm (A4) / op til 21 spm (Letter) Udskriftsopløsning: op til 600 x 600 dpi Scanningsopløsning: 600 x 600 dpi Papirkapacitet: 150-arks indførsel, 100-arks udgang Tilslutning: USB 2.0, Wi‑Fi(n), Bluetooth LE, AirPrint Tid til første side: 8,5 sekunder (sort) Designet til små kontorer eller hjemmebrug med en anbefalet månedlig volumen på 100-1000 sider og en maksimal månedlig belastning på 8000 sider; ENERGY STAR-certificeret og Blue Angel-kompatibel.

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Printer
Artikel nr.: 7MD72F#B19
EAN: 0194850677267
Varenr.: 3064017
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP LaserJet MFP M140w Laser
1.164 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Laserprinter HP LaserJet MFP M140w - multifunktionsprinter S/H med Wi?Fi
-6%1.179 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Laserprinter HP LaserJet MFP M140w - multifunktionsprinter S/H med Wi?Fi
-6%1.199 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Laserjet Mfp M140w A4
-0%1.211 kr
Før 1.211,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP LaserJet MFP M140w Laser
1.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.019 kr1.019 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.062 kr1.062 krKøb
3Proshop DK1.074 kr1.074 krKøb
4Teknikproffset DK1.164 kr1.233 krKøb
5Boligcenter DK1.179 kr1.179 krKøb
6Vivas DK1.199 kr1.268 krKøb
7Dustin DK1.211 kr1.297,25 krKøb
8Ultrashop1.299 kr1.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth

PriceData har fulgt prisen på HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth i 177 dage. Laveste pris i perioden er 971 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.083 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.028 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 43 prisændringer for HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 43 prisændringer for HP LaserJet MFP M140w - Multifunktionsprinter - S/H - laser - Letter A (216 x 279 mm)/A4 (210 x 297 mm) (original) - A4/Letter (medie) - op til 20 spm (kopiering) - op til 20 spm (udskriver) - 150 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n), Bluetooth de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 20261.019 kr11 kr (1%)
31. mar. 20261.030 kr44 kr (4%)
28. mar. 20261.074 kr44 kr (4%)
27. mar. 20261.030 kr44 kr (4%)
25. mar. 20261.074 kr44 kr (4%)
20. mar. 20261.030 kr1 kr (0%)
18. mar. 20261.029 kr1 kr (0%)
17. mar. 20261.028 kr43 kr (4%)
13. mar. 20261.071 kr1 kr (0%)
11. mar. 20261.070 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret