Gå til hovedindhold

HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887111963789
Pris fra 722 krtil 1.090,19 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 368,19 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 722 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 727 / B3P23A Photo Black Ink
722 kr
Til butik
HP 727 / B3P23A Photo Black Ink billede

Produktinformation

130 ml, foto-sort, original, DesignJet, blækpatron, for DesignJet T1500, T1530, T2500, T2530, T920, T930

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: B3P23A
EAN: 0887111963789
Varenr.: 2458573
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.727 Foto Sort Blækpatron 727 Original HP
759 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 727 Foto-sort Blæk B3P23A
849 kr
Til butik
HP 727 Foto-sort Blæk B3P23A billede

Produktinformation

HP 727 DesignJet-blækpatron med 130 ml, fotosort. Kapabilitet: HP DesignJet T920, T1500, T930, T1530, T2530, T2500 eMFP, Udskrivning af farver: Foto sort, OEM-kode: B3P23A. Bredde: 202 mm, Dybde: 129 mm, Højde: 40 mm. Pakkebredde: 202 mm, Pakkedybde: 129 mm, Pakkehøjde: 40 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 84 stk, Produkter pr. palle: 1680 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Palle dimensioner (BxDxH): 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm, Pallestørrelse (EU): 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B3P23A
EAN: 0887111963789
Varenr.: 82544
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Foto Sort 727 130ml - Dj T920
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 727 Foto-sort Blæk B3P23A
1.019 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A
1.055 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 727 Blæk Photo Sort 130 ml.
1.090,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK722 kr761 krKøb
2Tonerland.dk759 kr759 krKøb
3CompuMail DK849 kr849 krKøb
4Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb
5Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
6InkClub DK1.055 kr1.055 krKøb
7Hertels Boresko1.090,19 kr1.090,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A i 151 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 765 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 748 kr.

Den nuværende pris på 722 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron sort foto B3P23A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026722 kr37 kr (5%)
5. maj 2026759 kr37 kr (5%)
28. apr. 2026722 kr37 kr (5%)
27. apr. 2026759 kr18 kr (2%)
18. apr. 2026741 kr5 kr (1%)
1. apr. 2026746 kr5 kr (1%)
28. mar. 2026741 kr5 kr (1%)
25. mar. 2026746 kr5 kr (1%)
1. mar. 2026741 kr18 kr (2%)
28. feb. 2026759 kr22 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret