Gå til hovedindhold

HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887111963765
Pris fra 760 krtil 1.080,65 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 320,65 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 722 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 760 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 727 / B3P21A Yellow Ink
760 kr
Til butik
HP 727 / B3P21A Yellow Ink billede

Produktinformation

130 ml, gul, original, DesignJet, blækpatron, for DesignJet T1500, T1530, T2500, T2530, T920, T930

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: B3P21A
EAN: 0887111963765
Varenr.: 2458575
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No. 727 Gul Blækpatron Original
774 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 727 Gul Blæk B3P21A
882 kr
Til butik
HP 727 Gul Blæk B3P21A billede

Produktinformation

HP 727 DesignJet-blækpatron med 130 ml, gul. Kapabilitet: HP DesignJet T920, T1500, T930, T1530, T2530, T2500 eMFP, Udskrivning af farver: Gul, OEM-kode: B3P21A. Bredde: 202 mm, Dybde: 129 mm, Højde: 40 mm. Pakkebredde: 202 mm, Pakkedybde: 129 mm, Pakkehøjde: 40 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 84 stk, Produkter pr. palle: 1680 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Palle dimensioner (BxDxH): 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm, Pallestørrelse (EU): 1016 x 1219,2 x 1501,14 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B3P21A
EAN: 0887111963765
Varenr.: 82548
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Gul 727 130ml - Dj T920
994 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 727 Gul Blæk B3P21A
1.049 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A
1.055 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 727 Blæk gul 130 ml.
1.080,65 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK760 kr799 krKøb
2Tonerland.dk774 kr774 krKøb
3CompuMail DK882 kr882 krKøb
4Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb
5Ultrashop1.049 kr1.049 krKøb
6InkClub DK1.055 kr1.055 krKøb
7Hertels Boresko1.080,65 kr1.080,65 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A i 171 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 750 kr.

Den nuværende pris på 760 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron Gul B3P21A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026760 kr14 kr (2%)
5. maj 2026774 kr1 kr (0%)
2. maj 2026773 kr13 kr (2%)
25. apr. 2026760 kr38 kr (5%)
18. apr. 2026722 kr24 kr (3%)
10. apr. 2026746 kr9 kr (1%)
26. mar. 2026737 kr9 kr (1%)
25. mar. 2026746 kr9 kr (1%)
28. feb. 2026737 kr34 kr (4%)
10. feb. 2026771 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret