Gå til hovedindhold

HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887111963741
Pris fra 770 krtil 1.084,82 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 314,82 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 722 kr 30. apr.

Sammenlign priser på HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 770 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 727 / B3P19A - Cyan Ink
770 kr
Til butik
HP 727 / B3P19A - Cyan Ink billede

Produktinformation

130 ml, cyan, original, DesignJet, blækpatron, for DesignJet T1500, T1530, T2500, T2530, T920, T930

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: B3P19A
EAN: 0887111963741
Varenr.: 2458577
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No. 727 Cyan Blækpatron Original
773 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 727 Cyan Blæk B3P19A
849 kr
Til butik
HP 727 Cyan Blæk B3P19A billede

Produktinformation

HP 727 DesignJet-blækpatron med 130 ml, cyan. Kapabilitet: HP DesignJet T920 Printer series, HP DesignJet T1500 Printer series, HP DesignJet T930 Printer..., Udskrivning af farver: Blå, OEM-kode: B3P19A. Bredde: 202 mm, Dybde: 129 mm, Højde: 40 mm. Pakkebredde: 202 mm, Pakkedybde: 129 mm, Pakkehøjde: 40 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 84 stk, Produkter pr. palle: 1680 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Mængde pr. kasse: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B3P19A
EAN: 0887111963741
Varenr.: 82547
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Cyan 727 130ml - Dj T920
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A
975 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 727 Cyan Blæk B3P19A
1.019 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 727 Blæk Cyan130 ml.
1.084,82 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK770 kr809 krKøb
2Tonerland.dk773 kr773 krKøb
3CompuMail DK849 kr849 krKøb
4Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb
5InkClub DK975 kr975 krKøb
6Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
7Hertels Boresko1.084,82 kr1.084,82 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 722 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 770 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 748 kr.

Den nuværende pris på 770 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron Cyan B3P19A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. maj 2026770 kr48 kr (7%)
30. apr. 2026722 kr15 kr (2%)
17. apr. 2026737 kr9 kr (1%)
21. mar. 2026746 kr9 kr (1%)
5. mar. 2026737 kr9 kr (1%)
27. feb. 2026746 kr9 kr (1%)
26. feb. 2026737 kr9 kr (1%)
18. feb. 2026746 kr13 kr (2%)
15. feb. 2026759 kr8 kr (1%)
13. feb. 2026767 kr30 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret