Gå til hovedindhold

HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0887111963758
Pris fra 759 krtil 1.090,21 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 331,21 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 737 kr 26. mar.

Sammenlign priser på HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 759 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP No.727 Magenta Blækpatron 727 Original HP
759 kr
Til butik
HP No.727 Magenta Blækpatron 727 Original HP billede

Produktinformation

HP No.727 Magenta Blækpatron 727 Original nr. 727Farve : Rød - Magenta HP Magenta Blækpatron Nr.727

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP DesignJet T1500
EAN: 0887111963758
Varenr.: B3P20A
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 727 / B3P20A Magenta Ink
759 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 727 Magenta Blæk B3P20A
873 kr
Til butik
HP 727 Magenta Blæk B3P20A billede

Produktinformation

HP 727 DesignJet-blækpatron med 130 ml, magenta. Kapabilitet: HP DesignJet T920 Printer series, HP DesignJet T1500 Printer series, HP DesignJet T930 Printer..., Udskrivning af farver: Magenta, OEM-kode: B3P20A. Bredde: 202 mm, Dybde: 129 mm, Højde: 40 mm. Pakkebredde: 202 mm, Pakkedybde: 129 mm, Pakkehøjde: 40 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 84 stk, Produkter pr. palle: 1680 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Mængde pr. kasse: 1 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B3P20A
EAN: 0887111963758
Varenr.: 82540
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Magenta 727 130ml - Dj T920
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A
975 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 727 Magenta Blæk B3P20A
1.039 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 727 Blæk Magenta 130 ml.
1.090,21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk759 kr759 krKøb
2Proshop DK759 kr798 krKøb
3CompuMail DK873 kr873 krKøb
4Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb
5InkClub DK975 kr975 krKøb
6Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
7Hertels Boresko1.090,21 kr1.090,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A i 165 dage. Laveste pris i perioden er 737 kr (registreret d. 11. februar 2026), højeste er 759 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 745 kr.

Den nuværende pris på 759 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for HP HP 727 Blækpatron Magenta B3P20A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. apr. 2026759 kr18 kr (2%)
10. apr. 2026741 kr4 kr (1%)
26. mar. 2026737 kr9 kr (1%)
25. mar. 2026746 kr9 kr (1%)
11. feb. 2026737 kr9 kr (1%)
6. feb. 2026746 kr12 kr (2%)
30. jan. 2026758 kr17 kr (2%)
20. jan. 2026741 kr1 kr (0%)
16. jan. 2026740 kr5 kr (1%)
20. dec. 2025745 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret