Gå til hovedindhold

HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886112841188
Pris fra 596 krtil 1.095 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 499 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 568 kr 24. apr.

Sammenlign priser på HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 596 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 3 x 711 Magenta Blækpatron Original
596 kr
Til butik
HP 3 x 711 Magenta Blækpatron Original billede

Produktinformation

HP 3 x 711 Magenta Blækpatron Original HP 3 x Magenta Blækpatron Nr.711 (CZ135A)

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP Designjet T120
EAN: 0886112841188
Varenr.: CZ135A
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 711 / CZ135A 3-Pack Magenta Ink - Blækpatron Magenta
597 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 711 Magenta Blæk CZ135A
598 kr
Til butik
HP 711 Magenta Blæk CZ135A billede

Produktinformation

HP 711 DesignJet-blækpatroner med 29 ml, 3 stk., magenta. Kapabilitet: HP DesignJet T120, T520, Udskrivning af farver: Magenta, OEM-kode: CZ135A. Bredde: 114,8 mm, Dybde: 45 mm, Højde: 100,1 mm. Pakkebredde: 114,8 mm, Pakkedybde: 45 mm, Pakkehøjde: 100,1 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 96 stk, Produkter pr. palle: 2304 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Palle dimensioner (BxDxH): 1016 x 1219,2 x 1163,3 mm, Antal stablede paller: 2 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CZ135A
EAN: 0886112841188
Varenr.: 987741604
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 711 magenta 29 ml - 3-pak (DesignJet)
-18%669 kr
Før 819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk CZ135A 711 3-pak Magenta
-25%670 kr
Før 889 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 711 magenta 29 ml - 3-pak (DesignJet)
-18%689 kr
Før 839 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 711 Magenta Blæk CZ135A
719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Magenta 711, 29ml - Dj T120 - 3-pack
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 711 Blæk 3x Magenta
941,32 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP Blæk CZ135A Magenta
1.059,18 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A
-3%1.095 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk596 kr596 krKøb
2Proshop DK597 kr636 krKøb
3CompuMail DK598 kr598 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Teknikproffset DK670 kr719 krKøb
6Vivas DK689 kr758 krKøb
7Ultrashop719 kr719 krKøb
8Dustin DK806 kr892,25 krKøb
9Hertels Boresko941,32 kr941,32 krKøb
10RedOffice Konpap1.059,18 kr1.059,18 krKøb
11InkClub DK1.095 kr1.095 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 568 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 596 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 588 kr.

Den nuværende pris på 596 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xMagenta CZ135A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026596 kr28 kr (5%)
24. apr. 2026568 kr23 kr (4%)
16. apr. 2026591 kr5 kr (1%)
17. mar. 2026596 kr2 kr (0%)
5. mar. 2026594 kr1 kr (0%)
2. mar. 2026595 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026594 kr1 kr (0%)
28. feb. 2026595 kr1 kr (0%)
24. feb. 2026594 kr1 kr (0%)
23. feb. 2026595 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret