Gå til hovedindhold

HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886112841171
Pris fra 597 krtil 1.143,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 546,5 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 597 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 711 / CZ134A 3-Pack - Cyan Ink - Blækpatron Cyan
597 kr
Til butik
HP 711 / CZ134A 3-Pack - Cyan Ink - Blækpatron Cyan billede

Produktinformation

3 pakker, 29 ml, cyan, original, DesignJet, blækpatron, for DesignJet T100, T120, T120 ePrinter, T125, T130, T520, T520 ePrinter, T525, T530

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CZ134A
EAN: 0886112841171
Varenr.: 2377133
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 3 x 711 Cyan Blækpatron Original
598 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 711 Cyan Blæk CZ134A
598 kr
Til butik
HP 711 Cyan Blæk CZ134A billede

Produktinformation

HP 711 DesignJet-blækpatroner med 29 ml, 3 stk., cyan. Kapabilitet: HP DesignJet T120, T520, Udskrivning af farver: Blå, OEM-kode: CZ134A. Bredde: 114,8 mm, Dybde: 45 mm, Højde: 100,1 mm. Pakkebredde: 114,8 mm, Pakkedybde: 45 mm, Pakkehøjde: 100,1 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 96 stk, Produkter pr. palle: 2304 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Palle dimensioner (BxDxH): 1016 x 1219,2 x 1163,3 mm, Antal stablede paller: 2 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CZ134A
EAN: 0886112841171
Varenr.: 987741603
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 711 cyan 29 ml - 3-pak (DesignJet)
-15%669 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk CZ134A 711 3-pak Cyan
-25%670 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 711 cyan 29 ml - 3-pak (DesignJet)
-15%689 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 711 Cyan Blæk CZ134A
719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Cyan 711, 29ml - Dj T120 - 3-pack
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 711 Blæk 3x Cyan
941,3 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP Blæk CZ134A Cyan
1.060,45 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A
-3%1.143,5 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK597 kr636 krKøb
2Tonerland.dk598 kr598 krKøb
3CompuMail DK598 kr598 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Teknikproffset DK670 kr719 krKøb
6Vivas DK689 kr758 krKøb
7Ultrashop719 kr719 krKøb
8Dustin DK806 kr892,25 krKøb
9Hertels Boresko941,3 kr941,3 krKøb
10RedOffice Konpap1.060,45 kr1.060,45 krKøb
11InkClub DK1.143,5 kr1.143,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A i 175 dage. Laveste pris i perioden er 595 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 601 kr.

Den nuværende pris på 597 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xCyan CZ134A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026597 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026598 kr11 kr (2%)
6. feb. 2026609 kr11 kr (2%)
23. dec. 2025598 kr9 kr (1%)
22. dec. 2025607 kr9 kr (2%)
21. dec. 2025598 kr3 kr (1%)
20. dec. 2025595 kr3 kr (1%)
10. dec. 2025598 kr9 kr (1%)
9. dec. 2025607 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret