Gå til hovedindhold

HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0886112841195
Pris fra 579 krtil 1.095 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 516 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 570 kr 11. mar.

Sammenlign priser på HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 579 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 711 / CZ136A 3-Pack Yellow Ink - Blækpatron Gul
579 kr
Til butik
HP 711 / CZ136A 3-Pack Yellow Ink - Blækpatron Gul billede

Produktinformation

3 pakker, 29 ml, gul, original, DesignJet, blækpatron, for DesignJet T100, T120, T120 ePrinter, T125, T130, T520, T520 ePrinter, T525, T530

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: CZ136A
EAN: 0886112841195
Varenr.: 2377373
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 3 x 711 Gul Blækpatron Original
596 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 711 Gul Blæk CZ136A
598 kr
Til butik
HP 711 Gul Blæk CZ136A billede

Produktinformation

HP 711 DesignJet-blækpatroner med 29 ml, 3 stk., gul. Kapabilitet: HP DesignJet T120, T520, Udskrivning af farver: Gul, OEM-kode: CZ136A. Bredde: 114,8 mm, Dybde: 45 mm, Højde: 100,1 mm. Pakkebredde: 114,8 mm, Pakkedybde: 45 mm, Pakkehøjde: 100,1 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 96 stk, Produkter pr. palle: 2304 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Palle dimensioner (BxDxH): 1016 x 1219,2 x 1163,3 mm, Antal stablede paller: 2 stk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CZ136A
EAN: 0886112841195
Varenr.: 987741605
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron HP 711 gul 29 ml - 3-pak
-14%669 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk CZ136A 711 3-pak Gul
-25%670 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron HP 711 gul 29 ml - 3-pak
-14%689 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 711 Gul Blæk CZ136A
719 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Gul 711, 29ml - Dj T120 - 3-pack
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 711 Blæk 3x gul
941,32 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
HP Blæk CZ136A Yellow
1.058,28 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A
-3%1.095 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK579 kr618 krKøb
2Tonerland.dk596 kr596 krKøb
3CompuMail DK598 kr598 krKøb
4Boligcenter DK669 kr669 krKøb
5Teknikproffset DK670 kr719 krKøb
6Vivas DK689 kr758 krKøb
7Ultrashop719 kr719 krKøb
8Dustin DK806 kr892,25 krKøb
9Hertels Boresko941,32 kr941,32 krKøb
10RedOffice Konpap1.058,28 kr1.058,28 krKøb
11InkClub DK1.095 kr1.095 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A i 179 dage. Laveste pris i perioden er 566 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 588 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 579 kr.

Den nuværende pris på 579 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for HP HP 711 Blækpatron Multipack 3xGul CZ136A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026579 kr6 kr (1%)
27. apr. 2026585 kr15 kr (3%)
11. mar. 2026570 kr6 kr (1%)
5. mar. 2026576 kr2 kr (0%)
4. mar. 2026578 kr10 kr (2%)
18. feb. 2026588 kr6 kr (1%)
17. feb. 2026582 kr4 kr (1%)
13. feb. 2026586 kr3 kr (1%)
12. feb. 2026583 kr3 kr (1%)
3. feb. 2026586 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret