Gå til hovedindhold

Creative Technology Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort

Pris fra 232 krtil 379,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 147,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 232 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Creative Sound Blaster JAM V2 Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
232 kr
Til butik
Creative Sound Blaster JAM V2 Trådløs Kablet Høretelefoner Sort billede

Produktinformation

Creative Sound Blaster JAM V2 - Headset - på øret - Bluetooth - trådløs, kablet - USB-A

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 51EF0950AA000
EAN: 5390660194412
Varenr.: 998142911
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Sound Blaster JAM
243 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Creative Sound Blaster JAM V2 On-Ear Sort
269 kr
Til butik
Creative Sound Blaster JAM V2 On-Ear Sort billede

Produktinformation

Ultralette On-ear Bluetooth®-hovedtelefoner med Multipoint, Med den samme fjerlette konstruktion og neodymium-drivere af høj kvalitet er dine foretrukne bærbare Bluetooth® on-ear-hovedtelefoner tilbage! Sound Blaster JAM V2 kommer nu med Bluetooth 5.0 og avancerede lydkodecs, aptX&trade HD og aptX&trade Low Latency, for at give dig den bedste trådløse lytteoplevelse. Nyd fyldig, fordybende lyd, og skift tilsyneladende mellem to forskellige Bluetooth-kildeenheder via Multipoint-funktionen uden at gå glip af noget. Oplev forbedret stemmeklarhed under opkald med den nye dobbelte mikrofonopsætning og støjreduktionsteknologi, og hold forbindelsen med op til 22 timers batterilevetid. Uanset om du er hjemme til et onlinemøde eller på farten med din yndlingsplayliste, kan Sound Blaster JAM V2 være din ultimative trådløse lydkammerat. SKU: 51EF0950AA000, EAN: 5390660194412, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Creative
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 5390660194412
Varenr.: C95976
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort
-3%279 kr
Før 289 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort
-3%299 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Sound Blaster JAM V2 Trådløs Kablet Høretelefoner Sort
319 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Sound Blaster Jam V2 - On-ear Hovedtelefoner - Sort
379,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK232 kr232 krKøb
2Proshop DK243 kr282 krKøb
3Teknikproffset DK269 kr318 krKøb
4Boligcenter DK279 kr279 krKøb
5Vivas DK299 kr368 krKøb
6Ultrashop319 kr319 krKøb
7Gucca.dk379,95 kr379,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort

PriceData har fulgt prisen på Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 250 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 240 kr.

Den nuværende pris på 232 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Hovedtelefoner med ledning Creative Sound Blaster JAM V2 - trådløst/USB, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026232 kr5 kr (2%)
20. maj 2026237 kr1 kr (0%)
19. maj 2026236 kr4 kr (2%)
18. maj 2026240 kr1 kr (0%)
17. maj 2026239 kr1 kr (0%)
16. maj 2026238 kr4 kr (2%)
15. maj 2026242 kr2 kr (1%)
13. maj 2026240 kr1 kr (0%)
11. maj 2026239 kr3 kr (1%)
10. maj 2026242 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret