Gå til hovedindhold

Nothing CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå

NothingHovedtelefoner og headsetEAN: 6974434226722
Pris fra 697 krtil 945 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 248 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 651 kr 12. maj

Sammenlign priser på CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 697 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nothing CMF Pro Kabel & trådløs Høretelefoner Mørkegrå
697 kr
Til butik
Nothing CMF Pro Kabel & trådløs Høretelefoner Mørkegrå billede

Produktinformation

Nothing CMF Pro. Produkttype: Headset. Forbindelsesteknologi: Kabel & trådløs, Bluetooth. Anbefalet brug: Opkald/Musik/Sport/Hverdag. Hovedtelefon frekvens: 20 - 20000 Hz. Trådløs rækkevidde: 10 m. Vægt: 283 g. Produktfarve: Mørkegrå

Produktspecifikationer

Mærke: Nothing
Artikel nr.: 6974434226722
EAN: 6974434226722
Varenr.: 1003780643
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå
717 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CMF by Nothing Headphones Pro - grå, kablede høretelefoner
799 kr
Til butik
CMF by Nothing Headphones Pro - grå, kablede høretelefoner billede

Produktinformation

Komfortable høretelefoner med klar lydCMF by Nothing Headphones Pro i grå er et stilrent valg til dig, der vil have en enkel og pålidelig løsning til musik, film og arbejde. Det lukkede on-ear/over-ear design hjælper med at skabe et fokuseret lydbillede, mens den bløde polstring giver behagelig komfort ved længere lytning.Til hverdagsbrug - derhjemme og på fartenDe kablede høretelefoner er et godt match til dig, der foretrækker direkte tilslutning uden opsætning. Det slanke, mørke look passer til alt udstyr og en diskret stil. Uanset om du pendler, studerer eller arbejder, får du en enkel løsning, der bare virker....

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Høretelefoner med ledning
Vægt: 0.8g
EAN: 6974434226722
Varenr.: 2150130
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CMF by Nothing Headphones Pro - grå, kablede høretelefoner
819 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CMF by Nothing Headphone Pro - Mørk Grå
899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
CMF Headphone Pro by Nothing (mørkegrå)
899 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nothing CMF Headphone Pro Hybrid ANC-hovedtelefoner Mørkegrå
945 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK697 kr697 krKøb
2CS MEGASTORE DK717 kr756 krKøb
3Boligcenter DK799 kr799 krKøb
4Vivas DK819 kr898 krKøb
5Proshop DK899 kr899 krKøb
6Komplett DK899 kr899 krKøb
7Av-Cables DK945 kr945 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå

PriceData har fulgt prisen på CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 651 kr (registreret d. 12. maj 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 744 kr.

Den nuværende pris på 697 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for CMF Headphone Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - mørkegrå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026697 kr2 kr (0%)
23. maj 2026695 kr2 kr (0%)
22. maj 2026697 kr20 kr (3%)
21. maj 2026717 kr66 kr (10%)
12. maj 2026651 kr9 kr (1%)
9. maj 2026660 kr30 kr (4%)
21. apr. 2026690 kr9 kr (1%)
20. apr. 2026699 kr200 kr (22%)
19. apr. 2026899 kr200 kr (29%)
17. apr. 2026699 kr200 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret