Gå til hovedindhold

Anker Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white

AnkerHovedtelefoner og headsetEAN: 0194644186838
Pris fra 1.125 krtil 1.599 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 474 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.102 kr 7. apr.

Sammenlign priser på Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1125 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Soundcore Space One Pro Trådløs Kablet Hovedtelefoner Cream
1.125 kr
Til butik
Soundcore Space One Pro Trådløs Kablet Hovedtelefoner Cream billede

Produktinformation

Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white

Produktspecifikationer

Mærke: Anker Group
Artikel nr.: A3062G21
EAN: 0194644186838
Varenr.: 1002446327
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white
1.236 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Soundcore Space One Pro - Hvid
1.284 kr
Til butik
Soundcore Space One Pro - Hvid billede

Produktinformation

Oplev uovertruffen lydperformance og banebrydende teknologi med Soundcore Space One Pro i en fantastisk hvid finish. Disse førsteklasses over-ear-hovedtelefoner er designet til audiofiler og professionelle og kombinerer overlegen lydkvalitet, avanceret støjreduktion og komfort hele dagen. Uanset om du pendler, arbejder eller slapper af, forbedrer Space One Pro hvert eneste lytteøjeblik. Vigtige funktioner: Hi-Res Audio-certificeret, : Oplev lyd i studiekvalitet med rige detaljer, skarpe høje toner og dyb bas, drevet af avanceret lydteknologi. Avanceret hybrid aktiv støjreduktion (ANC), : Eliminerer op til 98 % af ekstern støj for at give en helt omsluttende lydoplevelse, ideel til rejser eller travle miljøer. Forlænget batterilevetid, : Nyd op til 40 timers spilletid med ANC aktiveret og op til 60 timer i standardtilstand, hvilket sikrer langvarig ydeevne. Hurtig opladning, : Få op til 4 timers afspilning med kun 5 minutters opladning, så du aldrig går glip af noget. Elegant komfortdesign, : Ørepuder af memoryskum og en justerbar hovedbøjle giver en perfekt pasform til lange lyttesessioner med stil. Tilslutning til flere enheder, : Skift problemfrit mellem to enheder med Bluetooth-multipoint-funktionalitet, hvilket gør det perfekt til arbejde og fritid. Smart touch-kontrol, : Styr musik, opkald og lydstyrke uden besvær med intuitive berøringsfølsomme kontroller. Bærbar og holdbar, : Space One Pro er bygget af materialer af høj kvalitet og har et sammenklappeligt design, så den er nem at bære og bygget til at holde. Hvad er inkluderet i kassen?, Soundcore Space One Pro-hovedtelefoner (hvid), USB-C-opladerkabel, AUX-kabel, Rejsetaske, Brugervejledning, Hvorfor vælge Soundcore Space One Pro?, Med enestående lydkvalitet, førsteklasses komfort og intelligente funktioner er Soundcore Space One Pro i hvid det ultimative valg for alle, der ønsker en overlegen lytteoplevelse. Uanset om det er til arbejde, rejser eller afslapning, giver disse hovedtelefoner medrivende lyd og ubesværet komfort i et slankt, moderne design. Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Generic
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 0194644186838
Varenr.: D07667
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hovedtelefoner med ledning Soundcore Space One Pro - trådløs/3,5 mm - cremehvid
-24%1.299 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hovedtelefoner med ledning Soundcore Space One Pro - trådløs/3,5 mm - cremehvid
-23%1.319 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Soundcore Space One Pro Trådløs Kablet Hovedtelefoner Cream
1.379 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Anker soundcore Space One Pro - White
1.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.125 kr1.125 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.236 kr1.236 krKøb
3Teknikproffset DK1.284 kr1.343 krKøb
4Boligcenter DK1.299 kr1.299 krKøb
5Vivas DK1.319 kr1.388 krKøb
6Ultrashop1.379 kr1.379 krKøb
7Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white

PriceData har fulgt prisen på Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white i 183 dage. Laveste pris i perioden er 999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.418 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.231 kr.

Den nuværende pris på 1.125 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 42 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Soundcore Space One Pro - Hovedtelefoner med mik. - fuld størrelse - Bluetooth - trådløs, kablet - aktiv støjfjerning - 3,5 mm jackstik - cream white de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. apr. 20261.125 kr6 kr (1%)
11. apr. 20261.119 kr13 kr (1%)
9. apr. 20261.106 kr9 kr (1%)
8. apr. 20261.115 kr13 kr (1%)
7. apr. 20261.102 kr9 kr (1%)
6. apr. 20261.111 kr9 kr (1%)
5. apr. 20261.120 kr13 kr (1%)
4. apr. 20261.107 kr9 kr (1%)
3. apr. 20261.116 kr9 kr (1%)
2. apr. 20261.125 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret