Gå til hovedindhold

Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort

HortusTerrassevarmereEAN: 5705858700397
Pris fra 1.549 krtil 2.699 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 1.150 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.498 kr 12. maj

Sammenlign priser på Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1549 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
1.549 kr
Til butik
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort billede

Produktinformation

Hold varmen på terrassen med denne 2100W infrarøde terrassevarmer fra Hortus Med et design der er unikt og enkelt, kan du skabe et smukt og hyggestue-lignende udtryk, mens du varmer op til 5m² op. Terrassevarmeren ligner en almindelig stuelampe og vil pyn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: black
Størrelse: 215 x 60 x 60 cm
EAN: 5705858700397
Varenr.: 6278200513
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
1.599 kr
Til butik
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort billede

Produktinformation

Terrassevarmer fra Hortus, gulvmodel Med denne terrassevarmer omdanner du 80% af energien til varme, som giver en behagelig aften til dine familie eller gæster omkring bordet. Terrassevarmeren har 3 effekttrin på 900W, 1200W og 2100W med infrarøde halogen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hortus
Kategori: Have & udendørsliv
Farve: black
Størrelse: 215 x 60 x 60 cm
EAN: 5705858700397
Varenr.: 6278200513
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Terrassevarmer 2100W gulvmodel HORTUS, sort (211-377)
1.657 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
1.699 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort
-21%1.980 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Terrassevarmer Gulvmodel M/ Skærm Ø60 Cm 900/1200/2100 W Ha
1.999 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
2.055 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hortus terrassevarmer, infrarød, 2100W, sort
2.075 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HORTUS Terrassevarmer 2100W gulvmodel
2.077 kr
Til butik
Gå til Havehobby.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,4
E-mærke certificeret
Terrassevarmer gulvmodel 900/1200/2100 Watt - varmelampe fra Hortus
2.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.549 kr1.549 krKøb
2Greenline1.599 kr1.599 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.657 kr1.657 krKøb
4LavprisVærktøj1.699 kr1.699 krKøb
5Bolig & Haven1.980 kr1.980 krKøb
6Homeshop DK1.999 kr1.999 krKøb
7BilligVVS DK2.055 kr2.055 krKøb
8LavprisVVS2.075 kr2.075 krKøb
9Proshop DK2.077 kr2.077 krKøb
10Havehobby.dk2.699 kr2.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort

PriceData har fulgt prisen på Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort i 153 dage. Laveste pris i perioden er 1.498 kr (registreret d. 2. marts 2026), højeste er 1.642 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.560 kr.

Den nuværende pris på 1.549 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Hortus - Terrassevarmer gulvmodel med skærm 900/1200/2100 W, HA, Ø60 cm, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.549 kr51 kr (3%)
12. maj 20261.498 kr101 kr (6%)
11. maj 20261.599 kr101 kr (7%)
24. apr. 20261.498 kr101 kr (6%)
23. apr. 20261.599 kr101 kr (7%)
17. apr. 20261.498 kr144 kr (9%)
9. apr. 20261.642 kr144 kr (10%)
2. mar. 20261.498 kr101 kr (6%)
25. feb. 20261.599 kr34 kr (2%)
14. feb. 20261.565 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret