Gå til hovedindhold

Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle

HellbergRedskaberEAN: 7391441000296
Pris fra 239,38 krtil 291,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51,87 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 15. apr.

Sammenlign priser på Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239.38 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Høreværn m/hovedbøjle passivt Secure 2 SNR:30
-18%239,38 kr
Før 291,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Høreværn m/hovedbøjle passivt Secure 2 SNR:30 billede

Produktinformation

Secure høreværn designet til behagelig brug hele dagen, effektiv funktion og god kvalitet til alle professionelle brugere. Robust hovedbøjlekonstruktion med bløde puder og nem, trinløs justering af størrelse giver optimal komfort og perfekt pasform til al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Passive høreværn
EAN: 7391441000296
Varenr.: 376875
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Hellberg høreværn Secure 2 Passiv. bøjle. niveau 2, SNR 30dB gul
266,25 kr
Til butik
Hellberg høreværn Secure 2 Passiv. bøjle. niveau 2, SNR 30dB gul billede

Produktinformation

Høreværnene i hovedbøjlestil tilbyder særdeles god komfort og kvalitet for alle professionelle brugere. En let og robust hovedbøjlekonstruktion med bløde puder og nem justering af størrelse giver en perfekt pasform til alle hovedstørrelser. Beskyttelsesni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Høreværn
EAN: 7391441000296
Varenr.: 508071602
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle
291,25 kr
Til butik
Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle billede

Produktinformation

Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB er et bøjlemonteret høreværn, der er designet specielt til at give behagelig brug hele dagen, effektiv funktion og god kvalitet til alle professionelle b...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Høreværn
EAN: 7391441000296
Varenr.: 46880371278161

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk239,38 kr239,38 krKøb
2vvsfittings.dk266,25 kr266,25 krKøb
3Sikkerhedsgiganten291,25 kr291,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle

PriceData har fulgt prisen på Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle i 153 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 15. april 2026), højeste er 291,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 242 kr.

Den nuværende pris på 239,38 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Hellberg Secure 2 høreværn 41002-001 gul SNR 30 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026239,38 kr51,87 kr (18%)
22. maj 2026291,25 kr51,87 kr (22%)
15. maj 2026239,38 kr26,87 kr (10%)
14. maj 2026266,25 kr26,87 kr (11%)
9. maj 2026239,38 kr21,88 kr (10%)
7. maj 2026217,5 kr18,5 kr (9%)
15. apr. 2026199 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026202 kr1 kr (0%)
16. mar. 2026201 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026202 kr4 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret