Gå til hovedindhold

Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle

HellbergRedskaberEAN: 7391441000289
Pris fra 172,5 krtil 231,25 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 58,75 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 172.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Secure 1 høreværn niveau 1 snr 26db
172,5 kr
Til butik
Secure 1 høreværn niveau 1 snr 26db billede

Produktinformation

Høreværnene i hovedbøjlestil tilbyder særdeles god komfort og kvalitet for alle professionelle brugere. En let og robust hovedbøjlekonstruktion med bløde puder og nem justering af størrelse giver en perfekt pasform til alle hovedstørrelser. Beskyttelsesni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: høreværn
Farve: grøn
EAN: 7391441000289
Varenr.: 4097006039
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Høreværn m/hovedbøjle passivt Secure 1 SNR:26
-18%190,07 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Høreværn m/hovedbøjle passivt Secure 1 SNR:26 billede

Produktinformation

Secure høreværn designet til behagelig brug hele dagen, effektiv funktion og god kvalitet til alle professionelle brugere. Robust hovedbøjlekonstruktion med bløde puder og nem, trinløs justering af størrelse giver optimal komfort og perfekt pasform til al...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Passive høreværn
EAN: 7391441000289
Varenr.: 376874
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle
231,25 kr
Til butik
Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle billede

Produktinformation

Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB er det perfekte valg til alle professionelle brugere, der ønsker en behagelig og effektiv beskyttelse mod støj. Dette bøjlemonterede høreværn er design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hellberg
Kategori: Høreværn
EAN: 7391441000289
Varenr.: 46880314753361

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt172,5 kr172,5 krKøb
2Globaltools.dk190,07 kr190,07 krKøb
3Sikkerhedsgiganten231,25 kr231,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle

PriceData har fulgt prisen på Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle i 154 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 193 kr.

Den nuværende pris på 172,5 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Hellberg Secure 1 høreværn 41001-001 grøn SNR 26 dB | Høreværn | Hellberg opbevaringstaske | Høreværn med bøjle de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026172,5 kr12,5 kr (8%)
5. maj 2026160 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026159 kr9 kr (5%)
13. apr. 2026168 kr6 kr (4%)
2. apr. 2026162 kr1 kr (1%)
29. mar. 2026161 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026162 kr1 kr (1%)
20. mar. 2026163 kr1 kr (1%)
15. mar. 2026164 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026168 kr4,5 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret