Gå til hovedindhold

HEAT-COM A/S HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44

HEAT-COM A/SSanitetEAN: 5707359819899
Pris fra 1.142 krtil 1.277,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 135,5 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1142 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44
1.142 kr
Til butik
HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HEAT-COM A/S
Kategori: Tavler
Farve: 1
Artikel nr.: 5707359819899
EAN: 5707359819899
Varenr.: 24826550
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LT byggestrmtavle, 32A, 8 Schuko udtag
1.187 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8 SCHUKO UDTAG
1.187,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lt byggestrømtavle 32a 8 schuko udtag
1.277,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.142 kr1.142 krKøb
2WATTOO.DK1.187 kr1.187 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.187,08 kr1.187,08 krKøb
4MaintainIt1.277,5 kr1.277,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44

PriceData har fulgt prisen på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 1.142 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 1.462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.307 kr.

Den nuværende pris på 1.142 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 32A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 20261.142 kr2 kr (0%)
6. maj 20261.144 kr22 kr (2%)
30. apr. 20261.166 kr88 kr (7%)
29. apr. 20261.254 kr67 kr (6%)
25. apr. 20261.187 kr67 kr (5%)
22. apr. 20261.254 kr14 kr (1%)
21. apr. 20261.268 kr67 kr (5%)
1. apr. 20261.335 kr58,88 kr (4%)
31. mar. 20261.393,88 kr58,88 kr (4%)
15. mar. 20261.335 kr58,88 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret