Gå til hovedindhold

HEAT-COM A/S HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44

HEAT-COM A/SSanitetEAN: 5707359819882
Pris fra 1.022 krtil 1.125 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 103 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1022 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LT Byggestrmtavle, 16A, 8 schuko udtag
1.022 kr
Til butik
LT Byggestrmtavle, 16A, 8 schuko udtag billede

Produktspecifikationer

Mærke: Heatcom
Kategori: WATTOO.DK Mrker Heatcom
EAN: 5707359819882
Varenr.: 6212101306
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44
1.026 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lt byggestrømtavle 16a 8 schuko udtag
1.125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK1.022 kr1.022 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.026 kr1.026 krKøb
3MaintainIt1.125 kr1.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44

PriceData har fulgt prisen på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.022 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.172 kr.

Den nuværende pris på 1.022 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.022 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.026 kr4 kr (0%)
8. maj 20261.022 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.026 kr4 kr (0%)
30. apr. 20261.022 kr92,9 kr (8%)
29. apr. 20261.114,9 kr92,9 kr (9%)
21. apr. 20261.022 kr200 kr (16%)
1. apr. 20261.222 kr53,88 kr (4%)
31. mar. 20261.275,88 kr53,88 kr (4%)
15. mar. 20261.222 kr53,88 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret