Gå til hovedindhold

HEAT-COM A/S HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44

HEAT-COM A/SSanitetEAN: 5707359819875
Pris fra 702 krtil 792,5 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 90,5 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 702 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44
702 kr
Til butik
HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HEAT-COM A/S
Kategori: Tavler
Farve: 1
Artikel nr.: 5707359819875
EAN: 5707359819875
Varenr.: 24826548
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lt byggestrømtavle 16a 4 schuko udtag
792,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK702 kr741 krKøb
2MaintainIt792,5 kr792,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44

PriceData har fulgt prisen på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44 i 170 dage. Laveste pris i perioden er 702 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 826,2 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 754 kr.

Den nuværende pris på 702 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 4x SCHUKO UDTAG - IP 44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026702 kr64 kr (8%)
20. maj 2026766 kr35,65 kr (5%)
14. maj 2026730,35 kr18,35 kr (3%)
11. maj 2026712 kr10 kr (1%)
30. apr. 2026702 kr50,25 kr (7%)
21. mar. 2026752,25 kr25,75 kr (3%)
20. mar. 2026778 kr25,75 kr (3%)
17. mar. 2026752,25 kr25,75 kr (3%)
16. mar. 2026778 kr25,75 kr (3%)
4. mar. 2026752,25 kr25,75 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret