Gå til hovedindhold

HEAT-COM A/S HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44

HEAT-COM A/SSanitetEAN: 5707359819882
Pris fra 1.026 krtil 1.125 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.022 kr 27. maj

Sammenlign priser på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1026 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44
1.026 kr
Til butik
HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HEAT-COM A/S
Kategori: Tavler
Farve: 1
Artikel nr.: 5707359819882
EAN: 5707359819882
Varenr.: 24826549
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Lt byggestrømtavle 16a 8 schuko udtag
1.125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.026 kr1.026 krKøb
2MaintainIt1.125 kr1.125 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44

PriceData har fulgt prisen på HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.022 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 1.341 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.164 kr.

Den nuværende pris på 1.026 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for HEATCOM LT BYGGESTRØMTAVLE 16A 8x SCHUKO UDTAG - IP 44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.026 kr4 kr (0%)
27. maj 20261.022 kr4 kr (0%)
26. maj 20261.026 kr4 kr (0%)
8. maj 20261.022 kr4 kr (0%)
7. maj 20261.026 kr4 kr (0%)
30. apr. 20261.022 kr92,9 kr (8%)
29. apr. 20261.114,9 kr92,9 kr (9%)
21. apr. 20261.022 kr200 kr (16%)
1. apr. 20261.222 kr53,88 kr (4%)
31. mar. 20261.275,88 kr53,88 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret