Gå til hovedindhold

hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid

HansgroheSanitetEAN: 4059625231166
Pris fra 1.349 krtil 1.699 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 350 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.211 kr 23. apr.

Sammenlign priser på hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, mat hvid
-4%1.349 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, mat hvid billede

Produktinformation

Hansgrohe Unica'S Puro brusestang med bruseslange. DataHøjde: 65 cm Bredde: Ø22 mmGlider: Ja (justerbar)Slange: Isiflex'B 160 cm

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: white
EAN: 4059625231166
Varenr.: 737745200
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, mat hvid
1.399 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid
1.631 kr
Til butik
hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid billede

Produktinformation

består af: bruserstang, bruserslange, glider bruserstangtype: forkromet messingrør 22 mm bred bruserstang forkromet bruserholder trinløst justerbar glider Finish Plus Hansgrohes nye overfladefarver. Metallic nuancer eller matte farver

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brusestænger
EAN: 4059625231166
Varenr.: 2481320
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Unica'S Puro glidestang - 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid
1.655 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, mat hvid
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.349 kr1.349 krKøb
2CompletVVS1.399 kr1.399 krKøb
3Elvvs.dk1.631 kr1.631 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.655 kr1.655 krKøb
5BilligVVS DK1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.199 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.655 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.335 kr.

Den nuværende pris på 1.349 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Mat hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.349 kr50 kr (4%)
1. jun. 20261.399 kr50 kr (4%)
26. maj 20261.349 kr50 kr (4%)
24. maj 20261.399 kr50 kr (4%)
17. maj 20261.349 kr306 kr (18%)
16. maj 20261.655 kr306 kr (23%)
12. maj 20261.349 kr50 kr (4%)
11. maj 20261.399 kr50 kr (4%)
3. maj 20261.349 kr138 kr (11%)
23. apr. 20261.211 kr444 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret