Gå til hovedindhold

hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze

HansgroheSanitetEAN: 4059625231135
Pris fra 1.529 krtil 1.999 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 470 kr (24% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.453 kr 14. mar.

Sammenlign priser på hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1529 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, børstet bronze
-4%1.529 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, børstet bronze billede

Produktinformation

Unica S Puro brusestang med glider og 160 cm slange Unica S Puro fra Hansgrohe er en enkel og flot løsning, når du vil have en justerbar brusestang i god kvalitet. Den 65 cm lange stang har en trinfrit justerbar glider, så du let kan tilpasse højden på br...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: brushed bronze
EAN: 4059625231135
Varenr.: 737745202
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Unica'S Puro glidestang - 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze
1.588 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
hansgrohe Unica S Puro bruserstang med bruserslange, BB
1.677,21 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, børstet bronze
1.699 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze
1.748 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, børstet bronze
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.529 kr1.529 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.588 kr1.588 krKøb
3EL-GROSSISTEN1.677,21 kr1.677,21 krKøb
4BilligVVS DK1.699 kr1.699 krKøb
5Elvvs.dk1.748 kr1.748 krKøb
6CompletVVS1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.279 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.739 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.577 kr.

Den nuværende pris på 1.529 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for hansgrohe Unica´S Puro glidestang 65 cm med bruserslange 160 cm, Børstet bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.529 kr58 kr (4%)
1. jun. 20261.587 kr58 kr (4%)
26. maj 20261.529 kr72 kr (4%)
25. maj 20261.601 kr10 kr (1%)
24. maj 20261.611 kr82 kr (5%)
17. maj 20261.529 kr126 kr (8%)
16. maj 20261.655 kr126 kr (8%)
12. maj 20261.529 kr126 kr (8%)
11. maj 20261.655 kr126 kr (8%)
3. maj 20261.529 kr70 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret