Gå til hovedindhold

hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange

HansgroheSanitetEAN: 4011097487199
Pris fra 909 krtil 1.199 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 290 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 782 kr 3. apr.

Sammenlign priser på hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 909 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, krom
909 kr
Til butik
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Raindance Unica'S Puro bruserstang 65 cm, med slangeØ 22 mmmed Isiflex'B bruserslange 1,60 m

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: chrome
Størrelse: 65 cm
EAN: 4011097487199
Varenr.: 737745204
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica´S Puro brusestang 65 m/Isiflex, krom
947,04 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HansGrohe Unica'S Puro stang 65 m/Isiflex
964 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, krom
-1%989 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange
1.022 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica S Puro brusestang, 65 cm, krom
1.199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS909 kr909 krKøb
2EL-GROSSISTEN947,04 kr947,04 krKøb
3CS MEGASTORE DK964 kr1.003 krKøb
4LavprisVVS989 kr989 krKøb
5Elvvs.dk1.022 kr1.022 krKøb
6BilligVVS DK1.199 kr1.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange i 181 dage. Laveste pris i perioden er 782 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 981 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 898 kr.

Den nuværende pris på 909 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for hansgrohe Raindance Unica´S Puro bruserstang 65 cm, med slange de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026909 kr38,04 kr (4%)
26. maj 2026947,04 kr38,04 kr (4%)
17. maj 2026909 kr38,04 kr (4%)
16. maj 2026947,04 kr38,04 kr (4%)
10. maj 2026909 kr72 kr (7%)
9. maj 2026981 kr72 kr (8%)
3. maj 2026909 kr127 kr (16%)
3. apr. 2026782 kr87 kr (10%)
18. mar. 2026869 kr46 kr (5%)
17. mar. 2026915 kr46 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret