Gå til hovedindhold

Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm

HansgroheSanitetEAN: 4011097118833
Pris fra 187 krtil 295 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 187 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
hansGrohe bruserholder til Unica 88/Unica S brusestang
187 kr
Til butik
hansGrohe bruserholder til Unica 88/Unica S brusestang billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Tilbehør til bruser
Farve: 1
Artikel nr.: 28672000
EAN: 4011097118833
Varenr.: 3523310
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica glider, krom
-4%188 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe glider til Unica 88 brusestang, krom/klar
222,64 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica glider, krom
229 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Unica glider, krom
229 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Bruserholder til Unica'88 og Unica'S brusestang, krom
261 kr
Til butik
Gå til Gulv og Flise Eksperten DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm
-15%295 kr
Før 347 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK187 kr226 krKøb
2LavprisVVS188 kr188 krKøb
3EL-GROSSISTEN222,64 kr222,64 krKøb
4BilligVVS DK229 kr229 krKøb
5CompletVVS229 kr229 krKøb
6Proshop DK261 kr300 krKøb
7Gulv og Flise Eksperten DK295 kr295 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm

PriceData har fulgt prisen på Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 217 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 198 kr.

Den nuværende pris på 187 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Bruseholder/Glider Hansgrohe til Unica 88 og Unica'S Brusestang 22mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026187 kr1 kr (1%)
17. maj 2026188 kr17 kr (8%)
16. maj 2026205 kr17 kr (9%)
12. maj 2026188 kr29 kr (13%)
11. maj 2026217 kr29 kr (15%)
3. maj 2026188 kr8 kr (4%)
2. maj 2026196 kr1 kr (1%)
23. apr. 2026195 kr2 kr (1%)
14. mar. 2026197 kr1 kr (1%)
13. mar. 2026198 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret