Gå til hovedindhold

Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331

HansgroheSanitetEAN: 4011097487311
Pris fra 170 krtil 237 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 161 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 170 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Porter S håndbruserholder, krom
-5%170 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Porter S håndbruserholder, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Porter'S bruseholder der er fastmonteret og passer til alle håndbrusere med 1/2" gevind.

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus
Farve: chrome
Størrelse: 53 x 37 x 50 mm
EAN: 4011097487311
Varenr.: 738864104
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Porter S håndbruserholder, krom
189 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331
196 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Porter S håndbruserholder, krom
199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Porter S bruseholder, krom
202,88 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Porter S vægholder - Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331
204 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Porter'S - Bruseholder
208 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Porter S bruseholder
217,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Porter S bruserholder, krom
237 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS170 kr170 krKøb
2CompletVVS189 kr189 krKøb
3Elvvs.dk196 kr196 krKøb
4BilligVVS DK199 kr199 krKøb
5EL-GROSSISTEN202,88 kr202,88 krKøb
6CS MEGASTORE DK204 kr243 krKøb
7WATTOO.DK208 kr208 krKøb
8vvsfittings.dk217,5 kr217,5 krKøb
9Proshop DK237 kr276 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 143 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 202,88 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 172 kr.

Den nuværende pris på 170 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Hansgrohe Porter S vægholder Forkromet t. bruseslange m. konisk omløber HG nr. 28331 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026170 kr19 kr (10%)
24. maj 2026189 kr19 kr (11%)
17. maj 2026170 kr32,88 kr (16%)
16. maj 2026202,88 kr32,88 kr (19%)
12. maj 2026170 kr19 kr (10%)
11. maj 2026189 kr19 kr (11%)
3. maj 2026170 kr9 kr (6%)
3. apr. 2026161 kr9 kr (5%)
14. mar. 2026170 kr9 kr (5%)
13. mar. 2026179 kr9 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret