Gå til hovedindhold

hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud

HansgroheSanitetEAN: 4059625255322
Pris fra 1.914 krtil 2.599 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 685 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.772,5 kr 9. mar.

Sammenlign priser på hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1914 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Talis M54 køkkenarmatur 220 - 1jet, mat sort. C-tud
1.914 kr
Til butik
HG Talis M54 køkkenarmatur 220 - 1jet, mat sort. C-tud billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Køkkenarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 72804670
EAN: 4059625255322
Varenr.: 6400497
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hansgrohe Køkkenarmatur Talis M54 1 Jet Sort
2.099 kr
Til butik
Hansgrohe Køkkenarmatur    Talis M54 1 Jet Sort billede

Produktinformation

Hansgrohe Køkkenarmatur Talis M54 1 Jet Sort Hansgrohe Talis M 54 KøkkenarmaturKøkkenarmatur i elegant og tidløst designTalis M54 køkkenarmaturet passer perfekt til ethvert moderne køkken.  Med sin flotte formgivning, hvor skarpe kanter møder bløde, organiske former, får du her et armatur med en fornem elegance, som samtidig har stærke funktioner og er let at rengøre.  Overfladen er i en flot matsort finish. Let at rengøre for kalkArmaturet er let at rengøre for kalkaflejringer.  På grun...

Produktspecifikationer

Mærke: Hans Grohe
Kategori: Køkken armatur
Vægt: 1g
Artikel nr.: 705847301
EAN: 4059625255322
Varenr.: 2161474
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
HG Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud
2.146 kr
Til butik
HG Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud billede

Produktinformation

ComfortZone 220 Svingningsområde svingningsområde kan justeres i 4 trin på 60 °, 110 °, 150 ° eller 360 ° Laminarstråle Maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 9 l/min Keramisk kartusche G 3/8´´ -tilslutningsslanger

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4059625255322
Varenr.: 2653584
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, mat sort
-6%2.159 kr
Før 2.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, mat sort
2.199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort
2.526,9 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud
2.536,25 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis 220 køkkenarmatur, mat sort
2.578 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, mat sort
2.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.914 kr1.914 krKøb
2Homeshop DK2.099 kr2.099 krKøb
3Elvvs.dk2.146 kr2.146 krKøb
4LavprisVVS2.159 kr2.159 krKøb
5CompletVVS2.199 kr2.199 krKøb
6EL-GROSSISTEN2.526,9 kr2.526,9 krKøb
7vvsfittings.dk2.536,25 kr2.536,25 krKøb
8Proshop DK2.578 kr2.578 krKøb
9BilligVVS DK2.599 kr2.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.772,5 kr (registreret d. 9. marts 2026), højeste er 1.914 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.897 kr.

Den nuværende pris på 1.914 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 220 1jet, mat sort. C-tud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20261.914 kr18 kr (1%)
3. apr. 20261.896 kr18 kr (1%)
29. mar. 20261.914 kr17 kr (1%)
28. mar. 20261.897 kr17 kr (1%)
10. mar. 20261.914 kr141,5 kr (8%)
9. mar. 20261.772,5 kr141,5 kr (7%)
28. feb. 20261.914 kr16 kr (1%)
19. feb. 20261.898 kr11 kr (1%)
13. feb. 20261.909 kr1 kr (0%)
6. feb. 20261.910 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret