Gå til hovedindhold

hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud

HansgroheSanitetEAN: 4059625255445
Pris fra 2.609 krtil 3.597 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 988 kr (27% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2609 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
-3%2.609 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort billede

Produktinformation

Hansgrohe M54 køkkenarmatur i mat sort med C-tud der kan indstilles til 4 forskellige svingradius: 60°, 110°, 150° eller 360°. Armaturet er med QuickClean luftblander der gør det nemt at fjerne kalkrester blot ved at gnide på perlatoren.Køkkenarmaturet er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: black
Størrelse: 435 mm
EAN: 4059625255445
Varenr.: 705850801
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Talis M54 køkkenarmatur 210 - 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud
2.918 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
3.099 kr
Til butik
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort billede

Produktinformation

Talis M54 køkkenarmaturet - det ideelle valg til det moderne køkken Hvis du søger det perfekte ekstra touch til dit køkken, er dette elegante og slanke køkkenarmatur fra Hansgrohe M54-serien et ideelt valg. Vandhanen har en overflade i mat sort og en høj...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: black
Størrelse: 435 mm
EAN: 4059625255445
Varenr.: 705850801
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
HG Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud
3.133 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Hansgrohe køkkenarmatur 72800670 - høj tud i mat sort
-6%3.199 kr
Før 3.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hansgrohe køkkenarmatur 72800670 - høj tud i mat sort
-6%3.219 kr
Før 3.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur, udtrækstud, mat sort
3.299 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis M54 210 køkkenarmatur med udtræk, 2jet, mat sort
3.321,52 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud
3.563,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis 210 køkkenarmatur med udtræk, mat sort
3.597 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS2.609 kr2.609 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.918 kr2.918 krKøb
3CompletVVS3.099 kr3.099 krKøb
4Elvvs.dk3.133 kr3.133 krKøb
5Boligcenter DK3.199 kr3.199 krKøb
6Vivas DK3.219 kr3.298 krKøb
7BilligVVS DK3.299 kr3.299 krKøb
8EL-GROSSISTEN3.321,52 kr3.321,52 krKøb
9vvsfittings.dk3.563,75 kr3.563,75 krKøb
10Proshop DK3.597 kr3.597 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.429 kr (registreret d. 3. februar 2026), højeste er 2.998 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.713 kr.

Den nuværende pris på 2.609 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for hansgrohe Talis M54 køkkenarmatur 210 2jet, med udtræk, mat sort. C-tud de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.609 kr311 kr (11%)
1. jun. 20262.920 kr311 kr (12%)
26. maj 20262.609 kr389 kr (13%)
24. maj 20262.998 kr389 kr (15%)
17. maj 20262.609 kr384 kr (13%)
16. maj 20262.993 kr384 kr (15%)
12. maj 20262.609 kr389 kr (13%)
11. maj 20262.998 kr389 kr (15%)
3. apr. 20262.609 kr90 kr (3%)
9. mar. 20262.699 kr95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret