Gå til hovedindhold

Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik

HansgroheSanitetEAN: 4059625232057
Pris fra 1.498 krtil 1.999 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 501 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.439 kr 3. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1498 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Talis E 110 HV-armatur - med løft-op bundventil, Poleret guld-optik
1.498 kr
Til butik
HG Talis E 110 HV-armatur - med løft-op bundventil, Poleret guld-optik billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 71710990
EAN: 4059625232057
Varenr.: 5808443
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik
1.557 kr
Til butik
Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik billede

Produktinformation

1-grebs håndvaskarmatur med bundventil ComfortZone 110 fremspring 112 mm normalstråle gennemstrømsmængde ved 3 bar: 5 l/min keramisk kartusche mulighed for temperaturbegrænsning løft-op ventil G 1 1/4 materiale bundventil: metal Finish Plus Hansgrohes nye...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaskarmaturer
EAN: 4059625232057
Varenr.: 2480704
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur, guld
1.699 kr
Til butik
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur, guld billede

Produktinformation

Giv dit badeværelse personlighed med et Hansgrohe Talis E Kombineres med indbygningsdel 13622180 og lækagesikringer 96362000 sælges separat, se relaterede varer nedenunder.TeknologiAirPower-teknologi: Tilfører masser af luft til vandet. For en blød, stænk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: gold
EAN: 4059625232057
Varenr.: 702337105
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur, messing
-5%1.709 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret guld-optik
1.853,75 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E håndvaskarmatur 110 med løft-op BV, poleret guld-optik
1.911,01 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe talis e 110 håndvaskarmatur med løft-op bundventil poleret guld-optik
1.983 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur, guld
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.498 kr1.498 krKøb
2Elvvs.dk1.557 kr1.557 krKøb
3CompletVVS1.699 kr1.699 krKøb
4LavprisVVS1.709 kr1.709 krKøb
5vvsfittings.dk1.853,75 kr1.853,75 krKøb
6EL-GROSSISTEN1.911,01 kr1.911,01 krKøb
7Proshop DK1.983 kr1.983 krKøb
8BilligVVS DK1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.437 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 1.529 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.494 kr.

Den nuværende pris på 1.498 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Poleret - Guld-optik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.498 kr23 kr (2%)
13. maj 20261.475 kr23 kr (2%)
10. maj 20261.498 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.499 kr1 kr (0%)
3. maj 20261.498 kr59 kr (4%)
3. apr. 20261.439 kr59 kr (4%)
21. mar. 20261.498 kr31 kr (2%)
20. mar. 20261.529 kr23 kr (2%)
6. mar. 20261.506 kr2 kr (0%)
4. mar. 20261.508 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret