Gå til hovedindhold

Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze

HansgroheSanitetEAN: 4059625232026
Pris fra 1.547 krtil 1.999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 452 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.524 kr 13. maj

Sammenlign priser på Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1547 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Talis E 110 HV-armatur - med løft-op bundventil, Børstet bronze
1.547 kr
Til butik
HG Talis E 110 HV-armatur - med løft-op bundventil, Børstet bronze billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 71710140
EAN: 4059625232026
Varenr.: 6745901
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil - Bronze
1.583 kr
Til butik
Hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil - Bronze billede

Produktinformation

1-grebs håndvaskarmatur med bundventil ComfortZone 110 fremspring 112 mm normalstråle gennemstrømsmængde ved 3 bar: 5 l/min keramisk kartusche mulighed for temperaturbegrænsning løft-op ventil G 1 1/4 materiale bundventil: metal Finish Plus Hansgrohes nye...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaskarmaturer
EAN: 4059625232026
Varenr.: 2481297
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hansgrohe Håndvaskearmatur Talis E110 Børstet Bronze
1.599 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur, børstet bronze
-5%1.619 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Talis E 110 Håndvaskarmatur med løft-op bundventil Børstet bronze
1.853,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze
1.868 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur, børstet bronze
1.899 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur med løft-op BV, børstet bronze
1.911,01 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Talis E 110 håndvaskarmatur, børstet bronze
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.547 kr1.547 krKøb
2Elvvs.dk1.583 kr1.583 krKøb
3Homeshop DK1.599 kr1.599 krKøb
4LavprisVVS1.619 kr1.619 krKøb
5vvsfittings.dk1.853,75 kr1.853,75 krKøb
6Proshop DK1.868 kr1.868 krKøb
7CompletVVS1.899 kr1.899 krKøb
8EL-GROSSISTEN1.911,01 kr1.911,01 krKøb
9BilligVVS DK1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.367 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.561 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.531 kr.

Den nuværende pris på 1.547 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Hansgrohe Talis E 1-grebs håndvaskarmatur 110 med løft-op bundventil børstet bronze de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.547 kr3 kr (0%)
29. maj 20261.544 kr10 kr (1%)
28. maj 20261.554 kr10 kr (1%)
20. maj 20261.544 kr10 kr (1%)
14. maj 20261.554 kr30 kr (2%)
13. maj 20261.524 kr30 kr (2%)
25. apr. 20261.554 kr12 kr (1%)
17. apr. 20261.542 kr10 kr (1%)
15. apr. 20261.532 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.533 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret