Gå til hovedindhold

hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort

HansgroheSanitetEAN: 4059625358214
Pris fra 959 krtil 1.349 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 390 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 854 kr 10. maj

Sammenlign priser på hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 959 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S Relaxation brusesæt, mat sort
959 kr
Til butik
Hansgrohe Pulsify Select S Relaxation brusesæt, mat sort billede

Produktinformation

Lækkert Pulsify håndbrusersæt Med dette stilrene Hansgrohe Pulsify håndbrusersæt fra Hansgrohe oplever du en eminent bruseoplevelse hver gang. Det 105 mm cirkelrunde brusehoved skaber en blid og ekstrem behagelig vandregn til badet. Den medfølgende bruser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Brus & afskærmning
Farve: black
EAN: 4059625358214
Varenr.: 737710301
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Pulsify Select - håndbruserarrangement 650mm/1,6m sl m/st/sl/br mat sort
1.047 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort
1.071 kr
Til butik
hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort billede

Produktinformation

består af: håndbruser, glider, bruserstang, bruserslange bruserstørrelse: 105 mm stråletype: PowderRain, IntenseRain, massage vælg stråletype komfortabelt med tryk på Select-knap maksimal gennemstrømsmængde ved 3 bar: 11,4 l/min vægbeslag af kunststof sti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: hansgrohe Varekatalog
EAN: 4059625358214
Varenr.: 2930297
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S brusersæt 105 3jet, mat sort
1.131,58 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S Relaxation brusesæt, mat sort
-3%1.169 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort
1.313,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S Relaxation brusesæt, mat sort
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS959 kr959 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.047 kr1.047 krKøb
3Elvvs.dk1.071 kr1.071 krKøb
4EL-GROSSISTEN1.131,58 kr1.131,58 krKøb
5LavprisVVS1.169 kr1.169 krKøb
6vvsfittings.dk1.313,75 kr1.313,75 krKøb
7BilligVVS DK1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort

PriceData har fulgt prisen på hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 854 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 1.032 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 936 kr.

Den nuværende pris på 959 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for hansgrohe Pulsify Select håndbruserarrangement 650mm/1,6m slange, ø105mm, mat sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026959 kr49 kr (5%)
26. maj 20261.008 kr49 kr (5%)
17. maj 2026959 kr73 kr (7%)
16. maj 20261.032 kr73 kr (8%)
13. maj 2026959 kr105 kr (12%)
10. maj 2026854 kr139 kr (14%)
9. maj 2026993 kr139 kr (16%)
3. apr. 2026854 kr65 kr (7%)
18. mar. 2026919 kr29 kr (3%)
17. mar. 2026948 kr29 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret