Gå til hovedindhold

Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom

HansgroheSanitetEAN: 4059625310922
Pris fra 241 krtil 357,5 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 116,5 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 219 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 241 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S 105 hndbruser, EcoSmart, 3 Jet, krom
241 kr
Til butik
Hansgrohe Pulsify Select S 105 hndbruser, EcoSmart, 3 Jet, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Bad Hndbrusere
EAN: 4059625310922
Varenr.: 738522394
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Pulsify Select håndbruser - Relaxation EcoSmart ø105mm 3stråletp forkr
262 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PULSIFY SELECT HÅNDBRUSER Ø105MM 3 SPRAY
269,53 kr
Til butik
PULSIFY SELECT HÅNDBRUSER Ø105MM 3 SPRAY billede

Produktinformation

Indhyl kroppen i bløde dråber fra Pulsify Select S håndbruserHvad er bedre, end at slutte dagen med et afslappende bad, der får kroppen til at falde til ro? Det skulle da lige være at kombinere badet med en bruser, der bruger op til 40% mindre vand end kl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
EAN: 4059625310922
Varenr.: 15843238773071
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom
279 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hansgrohe pulsify select s håndbruser 105 3jet relaxation ecosmart krom
282 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pulsify select håndbruser ø105mm 3 spray
295 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation håndbruser, vandbesparende, krom
-4%296 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Pulsify Select Håndbruser Ø105Mm 3 Spray
298,15 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select S 105 Relaxation håndbruser, vandbesparende, krom
-5%323 kr
Før 339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Pulsify Select EcoSmart håndbruser Ø105mm, 3 stråletyper, krom
326 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Pulsify Select EcoSmart håndbruser ø105mm 3 stråletyper, forkromet
357,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK241 kr241 krKøb
2CS MEGASTORE DK262 kr301 krKøb
3EL-GROSSISTEN269,53 kr269,53 krKøb
4CompletVVS279 kr279 krKøb
5Elvvs.dk282 kr282 krKøb
6MaintainIt295 kr295 krKøb
7LavprisVVS296 kr296 krKøb
8Billigelogvvs.dk298,15 kr298,15 krKøb
9BilligVVS DK323 kr323 krKøb
10Proshop DK326 kr365 krKøb
11vvsfittings.dk357,5 kr357,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom

PriceData har fulgt prisen på Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom i 180 dage. Laveste pris i perioden er 219 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 269,53 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 249 kr.

Den nuværende pris på 241 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Hansgrohe Pulsify Select S 105 Håndbruser 3 Stråletyper, Vandbesparende, Krom de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026241 kr10 kr (4%)
27. maj 2026251 kr18,53 kr (7%)
26. maj 2026269,53 kr18,53 kr (7%)
25. maj 2026251 kr7 kr (3%)
23. maj 2026244 kr25,53 kr (9%)
22. maj 2026269,53 kr25,53 kr (10%)
8. maj 2026244 kr12,58 kr (5%)
7. maj 2026256,58 kr12,58 kr (5%)
3. maj 2026244 kr2 kr (1%)
15. apr. 2026242 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret