Gå til hovedindhold

Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark)

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540544725
Pris fra 555,81 krtil 1.515 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 959,19 kr (63% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 555.81 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark)
555,81 kr
Til butik
Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Toiletpapir & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 100278
EAN: 7322540544725
Varenr.: 1895940
Gå til Den Glade Mund
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tork H3 Advanced Singlefold Håndklædeark 2-lags 10 02 78
870,45 kr
Til butik
Tork H3 Advanced Singlefold Håndklædeark 2-lags 10 02 78 billede

Produktinformation

Effektive singlefold håndklædeark til professionel brug Tork Singlefold Håndklædeark H3 Advanced er en robust og funktionel løsning til virksomheder og institutioner, hvor der ønskes en god balance mellem komfort, sugeevne og driftsøkonomi. Den 2-lags kv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Essity
Kategori: ruller
EAN: 7322540544725
Varenr.: 60006
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork Premium Z-fold
-9%1.115,61 kr
Før 1.231,66 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndklædeark Tork Premium Z-fold billede

Produktinformation

Giv gæsterne komfort med Tork Singlefold Premium Håndklædeark, der er blide mod hænderne med en høj kvalitet. Disse håndklædeark passer i Tork Dispenser Singlefold/C-fold Håndklædeark, som er velegnet til krævende miljøer og har pålidelig én-ad-gangen dis...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædeark
EAN: 7322540544725
Varenr.: 609.0276
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Premium singlefold håndklædeark 100278 H3 3000 ark | Aftørring | DISCOUNT | FSC
1.160,49 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndklædeark Tork H3 100278 Ekstra Soft 2-lags 15x200 ark
1.515 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK555,81 kr594,81 krKøb
2Den Glade Mund870,45 kr870,45 krKøb
3RedOffice Konpap1.115,61 kr1.115,61 krKøb
4Sikkerhedsgiganten1.160,49 kr1.160,49 krKøb
5Hertels Boresko1.515 kr1.515 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark)

PriceData har fulgt prisen på Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 555,81 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 865 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 720 kr.

Den nuværende pris på 555,81 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Håndklædeark Tork H3 Singlefold Premium Extra soft 2-lag hvid - (15 pakker x 200 ark) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026555,81 kr122,19 kr (18%)
30. maj 2026678 kr91 kr (12%)
28. maj 2026769 kr9 kr (1%)
25. maj 2026760 kr9 kr (1%)
5. maj 2026751 kr2 kr (0%)
2. maj 2026749 kr2 kr (0%)
30. apr. 2026747 kr7 kr (1%)
29. apr. 2026740 kr9 kr (1%)
27. apr. 2026731 kr9 kr (1%)
19. apr. 2026722 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret