Gå til hovedindhold

Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540124279
Pris fra 631 krtil 1.155 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 524 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 526 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 631 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork H2 Xpress® Premium Extra Soft Multifold hvid - (21 pakker x 100 stk.)
631 kr
Til butik
Håndklædeark Tork H2 Xpress® Premium Extra Soft Multifold hvid - (21 pakker x 100 stk.) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæde & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 100297
EAN: 7322540124279
Varenr.: 1927659
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten
988,66 kr
Til butik
Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten billede

Produktinformation

Tork Express Premium Ekstra Bløde Håndklædeark 100297 er et eksklusivt produkt, der giver dine gæster en uovertruffen håndaftørring og komfort. Disse håndklædeark er ekstra bløde og skåner hænderne, samtidig med at de føles behagelige. Håndklædearkene er...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Aftørring
EAN: 7322540124279
Varenr.: 47153511956817
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndklædeark Tork H2 100297 Premium Extra Soft 2-lags 21x100
1.010,94 kr
Til butik
Håndklædeark Tork H2 100297 Premium Extra Soft 2-lags 21x100 billede

Produktinformation

Produktinfo: Mærke: Tork System: H2 - Multifold håndklædesystem Lag: 2 Foldet længde: 8,5 cm Udfoldet længde: 34 cm Udfoldet bredde: 21,2 cm Farve: Hvid 3 hurtige: Effektiv QuickDry™ teknologi til hurtig og grundig tørring. Luksuriøst Tork bladmotiv

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædeark
Farve: Hvid
EAN: 7322540124279
Varenr.: 100038
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork Premium Extra
1.014,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Papirhåndklæde tork xpress hvid h2 prem
1.155 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK631 kr670 krKøb
2Sikkerhedsgiganten988,66 kr988,66 krKøb
3Hertels Boresko1.010,94 kr1.010,94 krKøb
4RedOffice Konpap1.014,08 kr1.014,08 krKøb
5MaintainIt1.155 kr1.155 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten i 184 dage. Laveste pris i perioden er 498 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 685 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 580 kr.

Den nuværende pris på 631 kr er 9% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Tork Express Premium extra soft håndklædeark 100297 2-lag hvid 2100 ark H2 | Aftørring | 2100 ark | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026631 kr48 kr (8%)
21. maj 2026583 kr48 kr (8%)
20. maj 2026631 kr48 kr (8%)
19. maj 2026583 kr48 kr (8%)
16. maj 2026631 kr48 kr (8%)
15. maj 2026583 kr48 kr (8%)
14. maj 2026631 kr48 kr (8%)
11. maj 2026583 kr48 kr (8%)
8. maj 2026631 kr48 kr (8%)
7. maj 2026583 kr48 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret