Gå til hovedindhold

Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten

TorkRengøringsmidlerEAN: 7322540759310
Pris fra 458 krtil 1.030,94 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 572,94 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 404 kr 18. maj

Sammenlign priser på Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 458 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag hvid - (20 pakker x 190 ark/karton)
458 kr
Til butik
Håndklædeark Tork Xpress® H2 Multifold Universal 2-lag hvid - (20 pakker x 190 ark/karton) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklæde & dispensere
Farve: 1
Artikel nr.: 471146
EAN: 7322540759310
Varenr.: 4131851
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Papirhåndklæde Tork Xpress H2 Universal 2-lags 3800 ark.
830 kr
Til butik
Papirhåndklæde Tork Xpress H2 Universal 2-lags 3800 ark. billede

Produktinformation

Papirhåndklæde Tork Xpress H2 Universal 2-lags, 3800 ark Papirhåndklæde Tork Xpress H2 Universal er en effektiv og driftssikker løsning til steder med høj daglig brug som skoler, institutioner, kontorer og offentlige faciliteter. De 2 lag sikrer god sug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Dispenser til papirhåndklæder og aftørringspapir
EAN: 7322540759310
Varenr.: 19432708
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Håndklædeark Tork multifold H2
-10%839,95 kr
Før 935,7 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Håndklædeark Tork multifold H2 billede

Produktinformation

Opfyld de basale håndaftørringsbehov med universelle Tork Xpress Multifold håndklædeark til fornuftige priser. Disse håndklædeark passer i Tork Xpress® Dispenser Multifold Håndklædeark til toiletter med middel brugerfrekvens. Den passer på steder, hvor pl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Tork
Kategori: Håndklædeark
EAN: 7322540759310
Varenr.: 609.2218
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten
864,36 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndklædeark Tork H2 471146 Universal 2-lags 20x190 ark
1.030,94 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK458 kr497 krKøb
2Nova Nordic A/S830 kr830 krKøb
3RedOffice Konpap839,95 kr839,95 krKøb
4Sikkerhedsgiganten864,36 kr864,36 krKøb
5Hertels Boresko1.030,94 kr1.030,94 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten

PriceData har fulgt prisen på Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten i 184 dage. Laveste pris i perioden er 404 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 864,36 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 453 kr.

Den nuværende pris på 458 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Tork Universal håndklædeark 471146 2-lag hvid 3800 ark H2 | Aftørring | 3800 ark | EU-Blomsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026458 kr77 kr (14%)
22. maj 2026535 kr105 kr (24%)
21. maj 2026430 kr26 kr (6%)
18. maj 2026404 kr131 kr (24%)
17. maj 2026535 kr131 kr (32%)
14. maj 2026404 kr18 kr (4%)
13. maj 2026422 kr17 kr (4%)
12. maj 2026405 kr71 kr (15%)
11. maj 2026476 kr54 kr (13%)
10. maj 2026422 kr8 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret