Gå til hovedindhold

LEDlife GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

LEDlifeGY6.35 LED pærerEAN: 5740031810449

Sammenlign priser på GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 58 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
58 kr
Til butik
GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

GY6.35 4W KAPPA4 LED pære med 12V tilslutning Denne GY6.35 4W KAPPA4 LED pære er et driftssikkert valg til belysning i hjemmet eller på værkstedet, hvor der kræves en kompakt lyskilde. Pæren er designet med en varm hvid kulør på 3000K, som giver et klart...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: GY6.35 LED pærer
EAN: 5740031810449
Varenr.: 4402
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LEDlife KAPPA4 LED pre, 4W, dmpbar, 12V, GY6.35, 3000K
58 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
58 kr
Til butik
GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Dimensioner: 48 x Ø14 mm.Længde uden ben: 35 mm. KAPPA4 LED pære skab en varm atmosfære i hjemmetDenne GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære er skabt til dig, der ønsker at integrere behagelig belysning i din indretning. Den kompakte størrelse på 48 x Ø14 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: GY6.35 LED pærer
EAN: 5740031810449
Varenr.: 4402

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store58 kr58 krKøb
2WATTOO.DK58 kr58 krKøb
3DetLED.dk58 kr58 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm i 87 dage. Den nuværende pris er 58 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for GY6.35 4W dæmpbar KAPPA4 LED pære - 12V - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202658 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret