Gå til hovedindhold

LEDlife GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

LEDlifeGY6.35 LED pærerEAN: 5744002529279

Sammenlign priser på GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
28 kr
Til butik
GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC Denne GY6.35 2,2W LED pære er en driftssikker løsning til belysning i værkstedet eller hobbyrummet, hvor der kræves en stabil lyskilde. Pæren er kompakt med en længde på 3,9 cm inklusiv ben (3 cm uden ben) og en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: GY6.35 LED pærer
EAN: 5744002529279
Varenr.: 12245
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LEDlife GY6.35 LED pre, 2,2W, 12V AC/DC, dmpbar, varm hvid
28 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
28 kr
Til butik
GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Længde med ben: 3,9 cm. Længde uden ben: 3 cm. GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære til en stemningsfuld bolig Denne GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære er en effektiv og stilfuld opgradering til dine eksisterende lamper, der benytter GY6.35-fatning. Med sit kompa

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: GY6.35 LED pærer
EAN: 5744002529279
Varenr.: 12245

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store28 kr28 krKøb
2WATTOO.DK28 kr28 krKøb
3DetLED.dk28 kr28 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm i 87 dage. Den nuværende pris er 28 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for GY6.35 2,2W dæmpbar LED pære - 12V AC/DC - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202628 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret