Gå til hovedindhold

LEDlife GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

LEDlifeGY6.35 LED pærerEAN: 5744002522164

Sammenlign priser på GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 43 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MrPerfect DK - LED Mega Store
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
43 kr
Til butik
GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Kompakt GY6.35 2W LED pære til direkte udskiftning Denne GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære er udviklet til at erstatte traditionelle 28W halogenpærer, hvilket gør den til et oplagt valg for den bevidste bruger, der ønsker at reducere energiforbruget uden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: GY6.35 LED pærer
EAN: 5744002522164
Varenr.: 3069
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
LEDlife KAPPA3 LED pre, 2W, dmpbar, 230V, GY6.35, varm hvid
43 kr
Til butik
Gå til DetLED.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm
43 kr
Til butik
GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm billede

Produktinformation

Kraftig dæmpbar GY6.35 pære med COB LED. Spænding: 230V. Passer til GY6.35 sokkel. Længde med ben: 5,1 cm. Længde uden ben:4 cm. KAPPA3 LED pære til en stemningsfuld belysning Denne dæmpbare GY6.35 2W KAPPA3 LED pære er skabt til at give

Produktspecifikationer

Mærke: LEDlife
Kategori: GY6.35 LED pærer
EAN: 5744002522164
Varenr.: 3069

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MrPerfect DK - LED Mega Store43 kr43 krKøb
2WATTOO.DK43 kr43 krKøb
3DetLED.dk43 kr43 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm

PriceData har fulgt prisen på GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm i 87 dage. Den nuværende pris er 43 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for GY6.35 2W dæmpbar KAPPA3 LED pære - Dæmpbar - Dæmpbar : Dæmpbar, Kulør : Varm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. mar. 202643 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret