Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

G.SkillRAMEAN: 4713294223876
Pris fra 1.151 krtil 1.508 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 357 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1151 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort
1.151 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: DDR4
Farve: 1
Artikel nr.: F4-4000C18D-16GVK
EAN: 4713294223876
Varenr.: 5832847
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 4000MHz CL18 Ikke-ECC
1.152 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-4000 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.333 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-4000 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 4000 MHz (MT/s) / PC4-32000, CAS Latency: 18-22-22-42, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-4000C18D-16GVK
EAN: 4713294223876
Varenr.: 2808943
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 4000MHz CL18 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
1.508 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.151 kr1.151 krKøb
2CompuMail DK1.152 kr1.152 krKøb
3Proshop DK1.333 kr1.333 krKøb
4Geekd1.508 kr1.508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 954 kr (registreret d. 9. januar 2026), højeste er 1.508 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.310 kr.

Den nuværende pris på 1.151 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 85 prisændringer for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 85 prisændringer for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.151 kr196 kr (15%)
2. jun. 20261.347 kr72 kr (5%)
1. jun. 20261.419 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.418 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.417 kr23 kr (2%)
29. maj 20261.394 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.395 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.393 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.390 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.392 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret