Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

G.SkillRAMEAN: 4713294223609
Pris fra 1.087 krtil 1.339 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 252 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.082 kr 18. mar.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1087 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC
1.087 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-3600C16D-16GVKC
EAN: 4713294223609
Varenr.: 995166797
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.199 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3600 MHz (MT/s) / PC4-28800, CAS Latency: 16-19-19-39, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-3600C16D-16GVKC
EAN: 4713294223609
Varenr.: 2818602
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC
1.339 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

Oplev den imponerende ydeevne med GSkill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC. Dette RAM-kit er designet til gamere og entusiaster, der ønsker at optimere deres system med hurtig og pålidelig hukommelse. Med en hastighed på 3600MHz og CL16 latens...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
EAN: 4713294223609
Varenr.: 69476

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.087 kr1.087 krKøb
2Proshop DK1.199 kr1.199 krKøb
3Ultrashop1.339 kr1.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 904 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.090 kr.

Den nuværende pris på 1.087 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.087 kr112 kr (9%)
19. mar. 20261.199 kr117 kr (11%)
18. mar. 20261.082 kr1 kr (0%)
15. mar. 20261.083 kr116 kr (10%)
26. feb. 20261.199 kr15 kr (1%)
25. feb. 20261.184 kr1 kr (0%)
23. feb. 20261.183 kr1 kr (0%)
22. feb. 20261.182 kr2 kr (0%)
21. feb. 20261.184 kr1 kr (0%)
19. feb. 20261.183 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret