Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

G.SkillRAMEAN: 4713294223760
Pris fra 1.068 krtil 1.289 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.004 kr 19. mar.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1068 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL18 Ikke-ECC
1.068 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL18 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MT/s / PC4-28800 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-3600C18D-16GVK
EAN: 4713294223760
Varenr.: 995166795
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL18 Ikke-ECC
1.112 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4  16GB kit 3600MHz CL18  Ikke-ECC billede

Produktinformation

Data Integrity Check: Non-ECC, Features: Heatsink, Dual channel, Intel Extreme Memory Profiles (XMP 2.0), unbuffered, Form Factor: DIMM 288-pin, Color Category: Black, Speed: 3600 MHz (PC4-28800), Module Height (inch): 1.65, Capacity: 16 GB: 2 x 8 GB, RAM Performance: SPD - 2133 MHz - 1.2 V | Tested - 3600 MHz - 1.35 V - CL18 - 18-22-22-42, Service and Support: Limited lifetime warranty, Voltage: 1.35 V, Technology: DDR4 SDRAM, Type: DRAM memory kit, Upgrade Type: Generic, Access Time Timings: CL18 (18-22-22-42).

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: DDR4
EAN: 4713294223760
Varenr.: C63124
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.249 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3600 MHz (MT/s) / PC4-28800, CAS Latency: 18-22-22-42, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-3600C18D-16GVK
EAN: 4713294223760
Varenr.: 2818599
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL18 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
1.249 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 3600MHz CL18 Ikke-ECC
1.289 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.068 kr1.068 krKøb
2Teknikproffset DK1.112 kr1.161 krKøb
3Proshop DK1.249 kr1.249 krKøb
4Geekd1.249 kr1.249 krKøb
5Ultrashop1.289 kr1.289 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 181 dage. Laveste pris i perioden er 840 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.249 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.027 kr.

Den nuværende pris på 1.068 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 80 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 80 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.068 kr12 kr (1%)
29. maj 20261.056 kr21 kr (2%)
26. maj 20261.077 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.065 kr9 kr (1%)
24. maj 20261.074 kr12 kr (1%)
23. maj 20261.062 kr57 kr (5%)
22. maj 20261.119 kr48 kr (4%)
21. maj 20261.071 kr64 kr (6%)
20. maj 20261.135 kr55 kr (5%)
18. maj 20261.080 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret