Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

G.SkillRAMEAN: 4713294223623
Pris fra 2.179 krtil 2.399 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 220 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.022 kr 30. apr.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2179 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC
2.179 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 32 GB: 2 x 16 GB - DIMM 288-PIN - 3600 MHz / PC4-28800 - CL16 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-3600C16D-32GVKC
EAN: 4713294223623
Varenr.: 995320782
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
2.190 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 32GB: 2 x 16GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 3600 MHz (MT/s) / PC4-28800, CAS Latency: 16-19-19-39, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-3600C16D-32GVKC
EAN: 4713294223623
Varenr.: 2808941
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
2.190 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Oplev en ekstraordinær ydeevne og pålidelighed med G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit. Dette sæt, der indeholder to 16GB moduler, er designet til at imødekomme behovene hos entusiastiske brugere, der kræver det absolut bedste fra deres systemer, uanset om de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: Computer Ram
EAN: 4713294223623
Varenr.: 46760878014800
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
G.Skill Ripjaws V DDR4 32GB kit 3600MHz CL16 Ikke-ECC
2.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.179 kr2.179 krKøb
2Proshop DK2.190 kr2.190 krKøb
3Geekd2.190 kr2.190 krKøb
4Ultrashop2.399 kr2.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.699 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 2.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.102 kr.

Den nuværende pris på 2.179 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for G.Skill Ripjaws V DDR4-3600 - 32GB - CL16 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.179 kr1 kr (0%)
31. maj 20262.178 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.179 kr140 kr (7%)
22. maj 20262.039 kr151 kr (7%)
21. maj 20262.190 kr11 kr (1%)
20. maj 20262.179 kr11 kr (1%)
19. maj 20262.168 kr1 kr (0%)
18. maj 20262.167 kr11 kr (1%)
17. maj 20262.178 kr12 kr (1%)
16. maj 20262.166 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret