Gå til hovedindhold

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

G.SkillRAMEAN: 4713294223876
Pris fra 1.419 krtil 1.569 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.360 kr 28. mar.

Sammenlign priser på G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1419 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 4000MHz CL18 Ikke-ECC
1.419 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 4000MHz CL18 Ikke-ECC billede

Produktinformation

G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Artikel nr.: F4-4000C18D-16GVK
EAN: 4713294223876
Varenr.: 995320784
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort
1.457 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
G.Skill Ripjaws V DDR4-4000 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort
1.458 kr
Til butik
G.Skill Ripjaws V DDR4-4000 - 16GB - CL18 - Dual Channel (2 pcs) - Intel XMP - Sort billede

Produktinformation

Hukommelse (RAM), 16GB: 2 x 8GB (Dual Channel), DIMM 288-pin, DDR4, hastighed: 4000 MHz (MT/s) / PC4-32000, CAS Latency: 18-22-22-42, spænding: 1.35 volt, ikke bufferet, ikke-ECC, understøtter Intel XMP profiler, med køleprofiler, farve: black

Produktspecifikationer

Mærke: G.Skill
Kategori: RAM
Artikel nr.: F4-4000C18D-16GVK
EAN: 4713294223876
Varenr.: 2808943
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
G.Skill Ripjaws V DDR4 16GB kit 4000MHz CL18 Ikke-ECC RAM - GEEKD.dk
1.569 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.419 kr1.419 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.457 kr1.457 krKøb
3Proshop DK1.458 kr1.458 krKøb
4Geekd1.569 kr1.569 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort

PriceData har fulgt prisen på G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 920 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 1.508 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.306 kr.

Den nuværende pris på 1.419 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 83 prisændringer for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 83 prisændringer for G.Skill Ripjaws V - DDR4 - sæt - 16 GB: 2 x 8 GB - DIMM 288-PIN - 4000 MT/s / PC4-32000 - CL18 - 1.35 V - ikke bufferet - ikke-ECC - klassisk sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.419 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.418 kr1 kr (0%)
30. maj 20261.417 kr23 kr (2%)
29. maj 20261.394 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.395 kr2 kr (0%)
24. maj 20261.393 kr3 kr (0%)
23. maj 20261.390 kr2 kr (0%)
22. maj 20261.392 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.393 kr20 kr (1%)
17. maj 20261.373 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret